1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Acil

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serknky tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. serknky

serknky
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

34
    71
    30
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba;
    dün steamden kuzenime CS Global Office oyunu hediye ettim eposta adresi doğru kullanıcı adını yanlış söylemiş ürün alındı görünüyor fakat onun hesabına düşmemiş nasıl bir uygulamayla bu sorunu çözerim
    teşekkürler şimdiden

2. TOLGÆSER

TOLGÆSER

23
    245
    46
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    gönderdiğin kişi e - posta adresine girsin orda hediyemi nasıl alabilirim öyle bir seçenek olması lazım o şekilde alabilir .

serknky bunu beğendi.
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    serknky,

Bu adımlarda lütfen, işleminizi Doğru bir şekilde yapmanızı öneririm, bunu geri almak için bir yol yok maalesf, Hangi E-Posta yazdıysanız şuan oyun o E-Posta'da Arkadaşın o yazdığı E-Posta'a girebilirmi?, Girebiliyorsa girsin oradan alsın..
    Buradan Steam'a ticket atmanızı öneririm, " Bu işlem ile ilgili " Başınıza gelenin yani buraya söylediğinizin aynısını lütfen oraya yazın ( İngilizce olmasına dikkat edin ) Translate'den çevirebilirsiniz, biraz zorlanıyorlar fakat anlıyorlar durumu..

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen,
    İyi Sürüşler!

serknky bunu beğendi.
  4. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Steam destek ile iletişime geçerseniz çözüm yolu bulunur, sonuç itibariyle ürünün sizin tarafınızdan satın alındığına ve dair bir elektronik makbuz var ? ürün şayet ki yanlış kişiye iletilmişse iptal edilerek tekrardan sizin envanterinize eklenir yeter ki makbuzunuz hazırda bulunsun. fakat işlem süresi ne olur o konuda bir bilgim yok gereksiz uğraş içinde olursunuz.

serknky bunu beğendi.
  5. serknky

serknky
    Plaka

34
    71
    30
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    gonderdıgım kısı ne yazıkkı eposta bılgılerını de hatırlamayınca urunu ıade almak zorunda kaldım su anda ıslemleri başlattım buyuk bı ıhtımal ıade edecekler yanı ınsallah ederler :) ;) beklemedeyiz...

6. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Eskiden hocalarımız kalem defter sorunca hocam evde unuttuk derdik ''Kendinide unutaydın derlerdi'' buradaki durumu görünce aklıma o geldi ister istemez. :) Bir sıkıntı yaşatacaklarını sanmıyorum sonucu genede paylaşın en azından böyle bir sıkıntı günün birinde yaşarsak bilgi edinmiş oluruz iyi forumlar...

7. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    serknky,

E-Postan'a Telefon Doğrulaması yöntemi uygulamadınızmı acaba? Mesela şunuda şöyle örnek verelim,

Yeni bir E-Posta açtınız, E-Posta açarken her zaman sizden bir doğrulamak için telefon numarası ister? Doğrulama alanına telefon numarasını yazdınızmı? E-Posta Şifremi unuttum yapın buradan, daha sonra doğrulamak için Telefon numaranızı girdiyseniz eğer orada size açıklamasını yapıyor Uzun karakterler zor karakterler koymanızı öneririm mesela benim 37 Haneli :D

serknky bunu beğendi.
  8. serknky

serknky
    Plaka

34
    71
    30
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hedıye ettıgım kısı henuz 13 yasında neyazıkkı kurtarma sorularını ve bılgılerıde hep baskalrının ısmını kullanarak yapmıs ;) onun ıcın kurtarma yonunde ılerlemeye gıdemedık yoksa ılk ıs olarak onu denedım ama nafile ;( mecburı olarak ıade surecını başlattım

şu an itibariyle steam parayı ıade etmıs oldu 7 gun ıcınde aktıf olacak ve kullanabılecegıme daır maıl aldım cevaplayan arkadaşlara tesekkkur ederım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ocak 2016
    ismail55 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.