1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam 2015 Yaz İndirimleri Başladı! / Ana Konu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve erdemban tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BraveClay

BraveClay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

74
    63
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dostum rütben silversa veya novaysa tabi ruslar oynatmaz :D

2. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Birkaç kez şahit oldum; 4 arkadaş maçtayız 1 kişi yabancı ve hileci. Adam sürekli zıplayarak ve yere bakarak elinde deagle ile herkesi vuruyor. Benim iki arkadaşım da aynı şekilde hile kullanmıştı amaçları şuydu; maçtaki hilecilerden bıkmıştık bunlar da biz de açalım dediler ne de olsa ellerinde 3$ iken aldıkları yedek hesaptaki csgo duruyordu. Onlar oradan girdiler ve bize rütbe kastılar sağolsunlar :D Görsen duvar desenini inceliyor ha ve bir gün boyunca vac banlamadı bunları son rütbeyi görmüşlerdi diye hatırlıyorum sınavlar sonrası kafa açıcı oluyor.

Bazı adamlar farklı hesap ile açık açık hile kullanıyor bazıları aç/kapa yapıyor ve vac güvenilirliği konusunda bizi tartışmaya sürüklüyor. Bunlar iyi! olan tarafları bunun bir de trolleri var. Adam geliyor maça ısınıyor sonra diyor ki " benim çıkmam lazım" :saskin: Veya gelip abuk sabuk oynayanlar var rütbesine bakıyorsun kuzeni falan olsa gerek.. Bir sonraki maçta karşıya geliyor orada eli dert görmesin mükemmel oynuyor.. İlginç..

Ama @kaptan demir dediği kadar da yok yani öyle oynatmıyor gibi bir durum söz konusu değil arada bir çıkıyor böyle oyunbozan tipler eğer neşeliyseniz eğleniyorsunuz gerginseniz 10'a katlanıyorsunuz.

Son düzenleme: 6 Haziran 2015
    Alper34 bunu beğendi.
  3. V-RoD

V-RoD
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlarınla oynuyosan gayet güzel, sıkıntılı tipler var ama her maç denk gelmiyo sonuçta

4. CEO

CEO
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maç Atmadan Önce Adminler Kontrol Etmiyor mu Kullanıcıları. Ben Yıllardır 1.6 Oynuyorum Turnuvalarda veya 5on5 Maçlarda TW Veya 6 SS Veriyoruz. o_O

5. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Şimdiye dek hiç uğraşma gereği duymadım neticede turnuvada değiliz, raporluyoruz daha sonra değerlendiriliyordur. Benim anlamadığım vac 'ı geçip nasıl gelebiliyorlar.

6. CEO

CEO
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her Şeyin Bir Açığı Var. Kul Yapısı Sonuçta. Vardır Bir Bugu

7. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  8. kaptan demir

kaptan demir

184
    94
    85
    hocam ruslarla oynarken rütbeye bakılmaz çünkü hepsi hack kullanıyo, dün bir maçta adam daha çıkmadan aldı hepimizi sence normalmi? raporlasakta valve birşey yapmıyo nede olsa kendi vatandaşına ban atarmı valve.

ne kadar iyi olsanda ruslar gene oynatmıyo, yani çaresi yok rusların.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Haziran 2015
  9. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Esea client inden oynayabilirsiniz hileden şikayetçiyseniz..Bildiğim kadarıyla tüm legend larda orada.

10. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Sisteminden emin değilim ama server sistemi yok mu ?

Ben önceden hiç Counter oynamayan biri alışabilir mi ? Hem Silah Modu gibi şeyleri varmış alıştırma için sanırım.

Nasıl dikkat ettin hocam oraya. Öyle bir indirim yok tabi :D :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.