1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi son güncelleme

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Theodor tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    den sonra ani fps düşüşleri yanımdan araç geçerken oyunda donmalar,bi admin arkadaş confing dosyası linki vermişti o verince düzelmişti ancak yeni günncelemeden sonra tekrar fps düşüşü başladı yeni sürüm için config dosyası varmı acaba ?

2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    O bendede var önceden 60 FPS oynuyordum şu anda 20yi zor görüyorum yaklaşık bir aydır

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, Theodor,

Geçenlerde bir arkadaş daha bu sorunu yaşıyordu sizin dediğiniz gibi Bomlife ( Ramazan abi ) Arkadaşa Config dosyasını verdi, bende ilerleyen konularda dursun die saklamıştım aşağıdaki bağlantı adresinden config dosyasını indirebilirsin :)
    https://yadi.sk/i/XY73qW1wm32uS / Belgelerim ETS2MP Klasör'üne atacağını unutma ^^

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    bu bendeyüklüydü işte son güncellemeden sonra tekrar aynısı oldu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.