1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Sollama Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve FurkanOzn tarafından 27 Nisan 2022 başlatılmıştır.

1. FurkanOzn

FurkanOzn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Beyler önde tek araç oldu mu sollama yapılıyor diye biliyorum karşıdanda araba gelmedi mi sollama yapılabilmekte diye biliyorum konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Mantıken karşıdan araç geliyorken sollamaya çıktığımızda kaza geliyorum diyecektir.O yüzden evet karşıdan araç gelmiyorken bir veya daha fazla araç geçilebilir.Kesik çizgili şeritlerde sollamaya çıkılabilir, tek(düz) çizgili şeritlerde ise sollamaya çıkılmamalı :ext:

3. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    knk hiç araç yok izle hatta burda banlık bi durum var mı ya
    https://streamable.com/g26ur5

4. Turkolass

Turkolass
    Plaka

25
    74
    193
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    banlık durum yok ama kirkenes maden yolunda admin inisiyatifine kalmış.

5. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    adminin insiyatifine kalıncak bi durum yok burda ama banlık durum yok çünkü olsa banlasın ama böyle hatasızda banlanılmaz bide admin Türk olucak

6. ErenTalay

ErenTalay

50
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    1 dk 1 dk yanlış görmedim di mi ?
    Banlık bir durum yok mu cidden ?

1.Yol Kirkenes Maden
    2.Sürüş İçin Tehlikeli Bir Yol
    3.Yol Tek Şerit

İster hatalı ister hatasız ban doğru karar

HandCuff bunu beğendi.
  7. AslenKral

AslenKral
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    +25 kişinin olduğu alanlar kalabalık trafik olarak görülmekte, tab da 152 kişi görünmekte. Bu durumda sollama yapılması yasak diye hatırlıyorum. Sabredin böyle yollara giriyorsanız, sabırsızsanız lütfen girmeyin.

HandCuff ve Extreme bunu beğendi.
  8. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Bende şöyle bir şey diyim o halde adamlar makas atıyor araçlara vuruyor solluyor her şeyi yapıyorlar ban yemiyorlar akşam arkadaşların gösterdiği videoları izledim ondan biliyorum ban yemiyor ben boş yolda 10km hızla giden adamı çarpmadan sinyal vererek korna basarak yani uyararak geçiyorum ban yiyorum ve doğru olduğunu diyosunuz ben başka bir şey demiyorum

Extreme bunu beğendi.
  9. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Doğru ban geçmiş olsun. Yol yol bile değil şerit tam şerit bile değil, yarım şerit. Asıl haklı sebepleri de arkadaşlar yazmış zaten. Ancak itiraz edersen açılabilir de. Açılmaz bi ban değil bana kalırsa.

Ek olarak arkadaşlarının gösterdiği vidyolar doğrudur fakat bazı raporlara bakılması ve ban atılması 2-3 hafta sürebiliyor. Herkes anında banlanmıyor.

Son düzenleme: 28 Nisan 2022