1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Snopy V5H USB PRO

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve AhmetArkboa44 tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Merhaba abiler kardeşler. Snopy V5H USB PRO adlı direksiyon setini almalımıyım sizce fiyatı bana çok uygun geldi.2-3 tane video izledim özellikleride güzel.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Değmez O direksiyon bir zamanlar bende vardı hiç güzel değildi çatıya attım çatıra duruyor :D Onu alacağına biraz daha paranı biriktir Driving Force GT al 2.el daha karlı çıkarsın benden demesi şuan hemen hemen herkez g27'den sonra Driving Force GT kullanıyor.

3. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende Almayı planlıyordum konu da açmıştım gelen kötü yorumlar üzerine almamaya karar aldım :D

AhmetArkboa44 bunu beğendi.
  4. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bende niye ucuz diyordum diğer direksiyonlara göre neyse gözüm fazla tutmamıştı yorumunuz için teşekkürler :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.