1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sizede böyle oluyormu ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKingTR tarafından 30 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler ben ilk defa ets 2`yi oynadığımda oyuna hayran kalmıştım grafiği, tırların fiziği, şasileri ve seçenekleri hatta 6x2/4`ü çok severdim nedense :D sonra modifiye seçenekleri vb. nedense şimdi o ilk oynadığım eğlenceyi şimdi hiç yakalayamıyorum ets 2 artık sıradan bir oyun gibi gelmeye başladı bana oyunun videosunu felan izliyorum sp olarak oynayasım geliyo sonra oyuna giriyorum 5-10 dk oynadıktan sonra sıkılıyorum sizede oluyormu böyle ?

Son düzenleme: 30 Ekim 2015
    KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  2. SouL'Fly

SouL'Fly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oluyor ya, benim en büyük hayalimdi bir arkadaşımla birlikte tır sürmek..

3. ByAntepli

ByAntepli
    Plaka

357
    86
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    aynn katılıyorum sana adam gibi müzik olmazsa çıkıyorum müzik varsa kalıyorum 5 dk oynar cıkarım diyorum ama dalıp gidiyom bi bakmışım 3-4 1000 km lik iş bitirmişim :D :D

4. Onur 01

Onur 01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Olmaz olurma 3 haftya yakındır oynamıyorum geçen gün arkadaşıma da aldık.Onunla oynamaya başladım online tavsiye ederim tabi arkadaşlarınla oynarsan daha zevkli oluyor. ama yine Sp den iyidir çok sıkıldıysanda ara ver oyuna ben hep öğle yapıyorum sürekli oynayınca hiç bir zevki kalmıyor acık oyunu özle tavsiye ederim online na başlamadan önce neredeyse 1 sene oynamadım şuanda eskiden aldığım zevki halen alabiliyorum biraz uzak dur oyundan başka oyunlara yönel genellikle solo olsun böğle yaparak Ets 2 yi özlersin ve bir süre sonra tekrar girince canın sıkılmaz güzel güzel oynarsın :)

5. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ben tırlardan bıktım sen ne diyosun :) Bi ton mod var :)

6. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    mp var zaten de giresim yok :D

7. Onur 01

Onur 01
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O zaman oyuna ara ver iyi gelir biraz özle oyunu :)

8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arada olur tabi ama bizim için vazgeçilmezdir bu oyun. Ne kadar soğusanda oyundan canın sıkılınca tekrar açıcaksın müziği gireceksin oyuna atacaksın 3-5 tur. Yeni haritalar olsun , modlar olsun ve bide multiplayer var tabi önünde çok seçenek var. Bunlarla tekrar o isteği yakalayabilirsin ;)

Onur 01 bunu beğendi.
  9. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    iskandinavya dlc en varsa orda gez canım sıkıldığında hep oraya giderim

10. Altes

Altes
    Plaka

26
    105
    25
    175
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sık oynadıkca sıkılırsın. Günde 1 is yapıyorum is yaparken arkada karnavaldan kantin açık olur koltugumda yayılırım rahat rahat oyunumu oynarım.1 is yaptıktan sonra başka oyunlar oynarım.Bir oyunu sürekli oynamamak lazım oyundan zevk alamazsın.