1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sizce bu video ban sebebi mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve hsngencer tarafından 28 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hatasızım demiyorum. o sırada yayın ekranına bakıyordum. ancak yazık günah. d-c yolunda başıma gelmedik kalmıyor.nelerle karşılaşıyorum ama bundan dolayı banlanıyorum. bilemiyorum sizin taktirinize sunuyorum. ban sebebi diyorsanız admin haklıdır.eyvallah diyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=-BYT_YV4xuE

2. taha29

taha29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    4
    3
    55
    TruckersMP Profili
    Ordan Çıkarken Soluna Bakman Gerekli Kendi Şeridinden Ayrılmadan Adamın Üstüne Sürdüğün İçin Sana Reckless Driving'ten Atmıştır.

3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tabiki bakmam gerekirdi. bakardım da hep ordan cıkarken .2. ekrana bakmam gerekti. ama hasar bile almamıstık.bu adam adminmi ya.onamı denk geldik.

4. taha29

taha29

28
    4
    3
    55
    TruckersMP Profili
    adam admin değil oyuncu raporlamış adminde dokunsanda adamı şeritten çıkardın bu yüzden seni reckless driving yani tehlikeli sürüşten ban atmış haklı ban yani

5. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Haklılık bir yana çokta gereği yok. Ufak tefek kazalar için /fix getirildi zaten. Hele ki 1 hafta banlamış. Raporlayan çarptığınız kişi bile değil. Birilerinin canı sıkılmış galiba.

6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Bu oyunu sırf banlatmak için oynayanlara denk gelmişsiniz. Fazla gerekli bi report değil fakat adminde haklı

7. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam adamın youtube kanalını seyrettim.

adam d-c yolunda 30 km hız ile önüne arkadaş ını alarak gidiyor. bazen okadar yavaş ilerliyorki d-c gibi bir yolda trafiğin akması gereken bir yolda önündeki arkaaşıyla beraber 30 km hızla giderek birilerinin hata yapması icin kamerasıyla neredeyse 360 derece dönerek kayıt almaya çalısıyor. bu oyunmu şimdi? oynadıgı oyunmu?
    -dc yolunda 30 km hızla gitmek suç degilmi peki? trafiği yavaşlatmak tıkanıklığa sebebiyet vermek suç değil mi? ben d-c yolunda 1 haftadır 2 3 kez yayın açtım twitch de yayın acan birisiyim. ne kafa atanlar , ne makas atanlar ,ne ters den gelenler . ne ana bacı telsizden sövenler hepsi doluydu.

ben bu deli gibi raporlayan tiplerde kaza yapıyor. önündekine vuruyor. ne yapalım şimdi herkes deli gibi manyak gibi başkasının hata yapmasınımı beklesin.

ya adam tırı nasıl sürüyor biliyormusun?öününe bakmadan sağında solunda hata yapanları yakalıya bilirmiyim diye etrafa bakarak sürüyor. böyle bişey varmı ya?

forza horizon 5 cıksın kasımın 5 inde sanırım benimde ets serüvenim buraya kadar.

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dikkatsiz sürüş, orası doğru. Kazaya sebebiyet var, tamam. Çarpılan adamda dorse de yok, şikayet etmese de olur, belki çekici hasar bile almamıştır. Olsa olsa 2-3 gün banlık bir konu (herkese aynı davranmak gerekir gibi düşünürsek).

3. şahsın üşenmeden videoyu kesip yüklediğini düşünürsek, kendisi ağır raporcu. Ben, bana çarptığı halde hasar vermeyeni raporlamaya üşeniyorum. Ama başkasının içinden geçen bazı kişileri raporladığım oldu. TMP girmiyorum ne zamandır gerçi.

9. Fups

Fups

27
    28
    19
    55
    TruckersMP Profili
    Mp nin banları cidden çok ağır. Burası bir oyun mecrası. Bir kişiye sanki suç işlemiş gibi bu kadar ağır cezalar vermenin mantıkla yaraşır bir yanı yok. Evet hile kullanıp makas ata ata kullananlara cezası yüksek olmalı. Lakin bu tarz kazalarda bir hafta bir ay gibi banlar anlamsız. Caydırıcılıktan ziyade oyundan soğutan hamleler bunlar. 6 saat ban atıcaksın yeterli maksimum da 2 gün. Eğer kişi çok kaza yapıyorsa daha uzun banlar söz konusu olmalı.

10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben hatamı kabul ediyorum. hiç yapmadıgım bişey. hatta sana söyle deyim. sağa sola bakmak icin saitek joistik aldım. ama o sırada yayındaydım bir mesaj gelmişti onu okuyordum. bu dc yolundan da nefret ediyorum ancak izleyici kitle trafik oldugu icin orayı istiyor.ne işim olur yoksa d-c de. ac muzigini butun dlc lerim var. gez italyanın kıvrımlı yollarında.

hocam beni kayda alan kişide masum degil. 2 gundur araştırıyorum. milleti kazaya sebebiyet verdirmek icin ugrasıyor. d-c yolunda onune arkadaşlarını katıyor 30 ile gidiyor. ve solluyanı sanki tuzak kurmuş gibi onune bakmadan onu cekiyor. en ufak hatanda rapor. ben 38 yaşında ehliyeti olan birisiyim. anayolda yavaş da gidemezsin onunda cezası var. bu adam 30 la dc yolunda git gel yapıyor.sen birisinin arkasına takılcaksın 30 gidiyor adam. sollamaya cıkınca dc de başına ne gelecegi belli degil kaza yapınca hooppp oltaya geldinnnn. raporlandınnn. iyi valla.

Fups bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.