1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Siyah Ekran

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Murat 31 tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben şu anda 4 GB ram ve 1 GB 128 bit GPU ile oynuyorum ve ram kullanımı % 98 de olsa bile HİÇ KASMA YAŞAMADIM. Bence en önemli etken SSD ama siz bilirsiniz. Hem ayrıca PC Windows 10 her oyunu 8.1 den iyi açtı ? Ets2, Farming Sim 15 i daha iyi açtı.

ypemck bunu beğendi.
  2. Eğinli

Eğinli
    Plaka

61
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Siz ssd'nin nimetinden faydalanıyorsunuz,ama % 98 ram kullanımı demek oyundan başka hiç bir şeye dokunmamak demek,windows 10 için çok iddialı söylemde bulunamayacağım keza kullandığım retail sürümü hangisi idi hatırlamıyorum 2 kere kurdum ets2 açılmadı,america's army2 pencere modunda çalıştırabildim tam ekranda masa üstüne döndü bende windows 8.1 yükledim,10 için daha zaman var hemde epey bir zaman bana göre tabii ki.

3. Murat 31

Murat 31

38
    25
    13
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    muhabbet guzel de be hala oynayamıyorum oyunu arkadaslar :)

yazdım cat pat bişeler scs ye :)

hi ..
    I am writing to you from Turkey. Our country too much love your game. It ıs amazıng. Thanks for you thıs job.
    But;
    I take your game at steam. open game from steam , enter my profile , coosee my truck and cargo one time jop for example and enter the map.
    truck engine opened. sound wery good but screen is frozen. there is sound but my monutor ıs black ...
    game is working back plan sound okey but the game picture is not on the screen, it is black ...
    Please help me ...
    my system equipment
    inter quad core 2.33 mhz 4 mb cache cpu
    gigabyte g41 combo motherboard
    gigaybte radeon hd 5500 2 gb ram 128 bit display card
    kıngstone 4 gb 1333 mhz ram (sıngle part)
    320 gb 7200 rpm sata hdd
    400 watt power supply
    Thanks for your answer

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Eylül 2015
    Eğinli bunu beğendi.
  4. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Windows 10
    Windows 10'un final sürümü bende var, hiçbir sorun yaşamadım ben. Ama tabikide oyundan başka şeye dokunuyorum, Facebook'ta 2 tane çiftlik oyunum sürekli açık oluyor, onlar açıkkende Ets2'ye giriyorum 2-3 saat oynuyorum, nasıl çiftlik oyunlarına tıklıyorum, en fazla 1-2 saniye sonra hiç donmadan açılıyorlar. Onları 2-3 saat oynadıktan sonra Ets2'ye giriyorum, gene 1-2 saniye sonra kendine geliyor ben bu yüzden SSD diyorum. Şahsen ben 1 aydır SDD kullanıyorum, HDD kullandığım zamanlar hele bi 3 saat Ets2 oynayayım, Facebook'a tıkladığım an PC 30 saniye donmadan sonra kendine ZAR ZOR geliyordu.

ypemck bunu beğendi.
  5. Murat 31

Murat 31

38
    25
    13
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yanı ben ses alıpta goruntu alamamayı hdd ıle ılıskılendıremıyorum. Doğruda olabılır sonucta elektronık bu bakalım ne olacak ...

@Mustafa Kadir

Scs den bu sabah yanıt geldi arkadaşlar. sanırım pc dekı bır kaç dosyayı kendılerıne gondermemı durumu ıncelemeye alacaklarını soyluyorlar ...

İngilizcesi iyi bir arkadaş el atabılırmı konuya acaba çeviri için .. :)

Hello,

In order to further diagnose the issue you are experiencing we need to inspect
    configuration of your computer and review game logs for possible errors.

Please complete the following steps and attach the files to your reply:

Navigate to your Documents folder and open Euro Truck Simulator 2 folder

Locate two text files: game.log.txt and game.crash.txt

If possible, please also compress “profiles” folder

Attaching the log files is necessary for us to continue diagnosing your problem.

Best regards,
    SCS Software Tech Support

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Eylül 2015
  6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    @Kantekinn Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasörü içindeki game.log.txt, game.crash.txt ve profiles dosyalarını zip yapıp gönder.

7. Murat 31

Murat 31

38
    25
    13
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    gönderdım ama game crash ı bulamadım klasoru komple rar ladım :)

8. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Oyun hata verip kapandıysa o dosya olur.

9. Murat 31

Murat 31

38
    25
    13
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    hata verme yok, oyun kapanmıyorda arka tarafta calısıyor. seler stabıl arac gıdıp gelıyor selerden bellı korna sinyal seslerı geliyor fakat goruntu yok maalesef ...

bendede arada mp girmeye aciliyordum vpn oldunda bendede arada mp degilde normalle giriyordu

İsteyen arkadaslar baglanabilir

Arkadaslar demin tekrar hotspot shield indirdim oyuna girdim ag3 baglandi girdi

Vpn ile bagliyom simdi ama pingten atiyor

Bn ilk geldim vpn ile baglanmasam daha iyi olurdu

Merhaba arkadaşlar;

Sorunum ekranda ses olup goruntunun donup kalmasıydı arada ekran cızgı cızgı olup cızırtılı ve bozuk bır ses almaktaydım. sorunun 4 gb kıngstom ram ımın tutarsızlıgından kaynaklandıgını ram degısımı yaptıktan sonra farkettım. u sekılde sorun yasayan arkadaslar ramlerını mutlaka baska bır ramle degıstırıp bır kontrol yapsınlar ...

yorum yapan ve dstek veren herkese tesekkur ederım ....

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Aralık 2015
  10. muhammet55

muhammet55
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    6
    0
    15
    arkadaşlar ben euro truck 2 yi yükledim steamdan fakat oyunu açınca ses var görüntü yok siyah ekran çıkıyor neden olabilir yardımcı olurmusunuz

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.