1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sitede sıkıntı yaşıyorum!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve optimist70 tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

32
    18
    2
    30
    Volvo
    Merhaba arkadaşlar bir süredir aşağıda ki sorunu yaşıyorum çok fazla da uğraşmadım çözüm için yardımcı olurmusunuz sadece ets2mptr.com da yaşıyorum başka hiç bir sitede böyle bişeyle karşılaşmıyorum

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @optimist70 Sayfamızda yer alan reklamların görüntülenmesini engelleyen bir yazılıma sahipsiniz. Yazılım üzerinden sitemize izin vermeniz veya yazılımı komple kapatmanız gerekmekte. Herhangi bir ücret talep etmeyen topluluklarda bir takım masraflar için reklam gelirlerine ihtiyaç duyulduğunu unutmayalım. :vaayy:

KadirhaNÖzer ve Semihcan bunu beğendi.
  3. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Adblock kullanıyorsanız, aşağıdaki resimde belirtilen özelleştirme butonuna tıklayıp ardından, diğer araçlardan uzantılar kısmına girin.

Adblock uzantısının altındaki seçeneklere tıklayın. Yukarıdan ÖZELLEŞTİR kısmına ardından alttaki Bir web sayfasındaki ya da alan adındaki reklamları göster seçeneğine gidin. altında çıkan kutucuğa http://www.ets2mptr.com yazın ve Tamam! a tıklayın. Artık bu hatayla karşılaşmayacaksınız.

Kaan BATU bunu beğendi.
  4. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben olsam bu konuyu acmam utanirim :)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  5. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

32
    18
    2
    30
    Volvo

Utanılacak bişey yaptıgımı sanmıyorum bu kadar komik olan nedir söylermisin beraber gülelim sadece bu tür şeylerden anlamıyorum sorumluluklarım yeteri kadar var zaten bu tür işlere ayıracak vaktim kalmıyor bu siteyi ayrıca takip ediyorum sebebi şudur ki oğuz gökçe ve emre bozkurt içindir onlar her ne kadar beni tanımasada ben onların sıkı takipçisiyimdir

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim bu pc de tek kullanıcı ben degilim ve adblock diye bişey bulamadım kusura bakmayın ben fazla kullanmayı bilmiyorum işimi gördügü derece de kullanırım

6. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

32
    18
    2
    30
    Volvo
    Size de ilginiz için teşekkür ederim pc nin tek kullanıcısı degilim evimde ki pc de böyle bi sorun yok iş yerinde ki pc de var ve reklamları nasıl kapatıcagımı dahi bilmiyorum ki yapmış oluyum pc muhtemelen kendi yapmıştır

7. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben komik diye bir şey söylemediğimi nereden çıkarıyorsunuz ?
    Reklam blok etme programı oldugu için yazdım! Sonucta Forum sıteleri masraflarını Reklamlardan karşılıyor.!
    Diğer sekmede başka bir forum sitesi daha var oradada bu hatayı alıyorsunuzdur. ileti olarak gelıyordur.

Semihcan arkadaşımızın dedğimi gibi bloğu kaldırabılırsınız. İyi forumlar.

8. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

32
    18
    2
    30
    Volvo
    Gülme işaretiniz için komik olduğunu düşündüm ve programdan da anlamam bu cahillikse kabulumdur şuan evdeyim ve pc de böyle bişey yok ve reklamlardan masraf gelirlerini karşıladıklarını biliyorum ve evet diger sekmemde şuan dahi o forum sitesi ve birçok site daha açık hiç bir sitede öyle bişeyle karşılaşmadım