1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Sistem Özelliklerim Ve Far Cry 3

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve CrazyBaster tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Far Cry 3 yüksek sistem isteyen bir oyun değil. Ben ekran kartı olmadan Low-Medium ayarlarda oynamıştım. Sen de oyunu rahatlıkla açarsın, ayarları en düşükten en yükseğe doğru kademeli bir şekilde arttırırsın. Büyük ihtimalle Medium'da rahat bir şekilde oynayabilirsin. Bazı görevlerde çok fazla patlama, duman, kıvılcım gibi efektler görülebiliyor. O hâlde biraz FPS'in düşebilir. İyi bir oyun deneyimi için öncelikle ekran kartı ve RAM'i arttırman gerekecek.
    Aşağıdaki videoda Far Cry 3'ün 9500GT ile nasıl oynandığını görebilirsin.

2. aksiyonherif

aksiyonherif
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    16
    0
    10
    Teşekkürler bilgi için

3. franklin

franklin
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    1
    0
    0
    Bu çok iyi bir oyundur ve gerçekten çok zorlayıcı değildir ve zayıf PC'lerde (bugünün standartlarına göre) oynanabilir. Bu konuya tökezledikten sonra, tekrar çalıştırmak bile istedim ...

4. hakanefe4444

hakanefe4444
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    6
    0
    10
    ya ben far cry 3 ü istiyorum fakat nasıl oynayabilirm onu düşnüyom