1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü şirket hakkında yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve oguzhankosar26 tarafından 7 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. oguzhankosar26

oguzhankosar26
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    3
    0
    0
    Arkadaşlar merhaba bi sorum olacakdı . biz 2 arkadaş ets2 mp ye başladık ben şirket açıp arkadaşımı şöför olarak almak istiyorum . fakat işçü bulma kurumunda nasıl gorunucek o yada nasıl alırım

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Charles ve oguzhankosar26 bunu beğendi.
  3. oguzhankosar26

oguzhankosar26
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    3
    0
    0
    bunları okudum tamamda menülerden nasıl yapılıyor şöförü nasık ekliyeceğim o konularda göremedım

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Oyunda öyle bir sistem yok, işçi bulma kurumundan aldığınız şoförler sanal ve single playerda kazanç sağlar. Arkadaşınız ise isminin önüne şirket ismi yazar ve şirketde olmuş olur. Multiplayer için oyuna entegre bir şirket sistemi yok.

5. HasanGamer

HasanGamer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

158
    37
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten böyle bi sistem olsaydı şimdiye kaçtane şirket olurdu.Beni güldürdünya allah ta seni güldürsün.

6. oguzhankosar26

oguzhankosar26
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    3
    0
    0
    teşekkürederim alper34 hasantruck bilmiyordum ögrenmiş oldum. arkadasımın sırtından oyunda para kazanabilirmiyim diye düşünmüştüm :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.