1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Senkronizasyon hatası diye geri çevirilen raporum

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kayserispor tarafından 22 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo

İzleyin sizde karar verin. Videoda 0:30'daki yolun kenarında arka arkaya durmuş gri Volvo ve Scania tıra dikkat edin sonrada haritaya bakın. Bu çarpma kasten yapıldı hatta NCZ olduğunu düşünüyorum ben ama raporumu kontrol eden arkadaş senkronizasyon hatası diye geri çevirdi. Adam bana arkadan çarptıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi dümdüz devam etti.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Niyet okuyamam ama gördüğüm kadarıyla çarpan süratli, şeritte gidemiyor, önce sol şeritte veya iki şerit arasında gidiyor, sonra sağa kırıp çarpıyor.

Ping olabilir, NCZ olabilir. Ben böyle durumlarda, arada oyuncu listesini açıp Pinglere bakardım. Mesela 200 üstü pingli Çinliler oluyor onlar fena. Adam hem kendini etkiliyor hem de benim pingi fırlatıyor.

Ben kasıt yok diyemem ama görünen sürat nedeniyle kontrolden çıktığı.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoyu seyretmeye gerek bile yok, adminler istediği gibi yorumluyor kural'ada gerek yok onlara göre. Aynısını sen yap inan ki ncz den perma yersin ping falan demezler.
    Böyle durumda admin banı atacak, kanıt isteyecek arkadaş. Karşı taraf da kanıt atar bakarsın, cidden ping sorunu ise kaldırırsın ban ı o kadar basit......
    O yüzden artık salın şu tmp yi..... :kahve2:

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Güncelleme: Ban yemiş raporladığım arkadaş hakettiğini bulmuş ama bir hafta yemiş ona üzüldüm biraz.

hoca33 2 bunu beğendi.