1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sebepsiz yere hileden ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HEDEF BARAN tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HEDEF BARAN

HEDEF BARAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    8
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    herkese selamlar arkadaşlar ets2 mp de sebepsiz yere hileden ban yedim hile sebebi ise collizone hack benim mp de sorun var böyle bazen dorseler gözüküyor sadece bazen haritada gözüğküyor ama şehir bomboş gözüküyor yazışmalar herşey okunuyor sadcece tırlar gözükmüyor bu sorunu biraz ilerleyince yola çıkınca düzeliyor gene öyle yaptım yola çıktım eu2 rotterdamda biraz ilerledim oyun kendine geldi tam durdum admin hileden ban attı bu forumlarda araştırdım https://forum.truckersmp.com//index.php?/topic/23489-server-lag/ bu konudaki ismail isimli arkadaştada aynı sorun meydana gelmiş acaba delil olarak bunu sunsam kabul ederlermi birde nasıl bir itiraz yazısı hazırlasam bilmiyorum forumlarda araştırdığım kadarı ile ilk 1 ay ban atması gerekirken bu admin bana sınırsız ban atmış hile olmadığı halde ''fyzz08'' admin bu nasıl bir yol yordam izleyeceğim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Aralık 2015
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @HEDEF BARAN,

Aynısı bende oluyor, fakat bunun sorunu şudur size böyle açıklayayım, mesela sizin internet bağlantınız yavaştır oyuncular bu yüzden geç yükleniyordur, oyun esnasında oyunda giderken Alt+Tap yaptınız daha sonra oyuna tekrar girdiniz diğer oyuncular biraz geç yüklenir, Alt+Tap yaptıktan sonra tekrar oyuna girerseniz 0.00 olarak gözükürse uzaklık mesefesi bunlar yüklenene kadar tırınızı sağa çekin ve sağdan sürün, neden 0.00 olduğu halde sürdünüz orasını anlamadım. Buradan Support'a ticket açmayı düşünün, bende öyle oluyor ama tırımı sağa çekiyorum yüklenmesini bekliyorum,
    Support'a ticket açmayı bilmiyorsanız eğer buradan gerekli detaylara bakabilirsiniz, Türkçe olarak yazın ve türkçe seçeneğini işaretleyin, Türk Support birimleri ticketinizi gördüğü zaman en hızlı bir şekilde yardımcı olmaya başlayacaktr.

1. İnternet ağınız ortakmı?,
    2. Oyuna girdiğiniz zaman, internet üzerinden herhangibir indirme yapıyormusunuz,?
    3. Oyuna girdiğiniz zaman internet tarayıcınızdan video, upload fazla sekme vs varmı? Bunlar sizin internetinizi yavaşlatmaya sebep olabilir, sadece oyununuzu oynayın internetinizi yoğun kılacak şeyleri kapatın.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Rotterdam gibi bir yerde neden hemen yola çıkıyorsun? aynı olay bende de oluyor biraz bekleyince düzeliyor, beklemek çok mu zor? ban itirazı yapın oyuncular geç yükleniyor diye yazın.

İsmail sende her soruna" internet yavaştır" demeyi bırak alakası yok hdd veriyi hızlı okuyamıyor.

ismail55 bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    :saskin: HDD ile alakası olduğunu bilmiyordum, bundan sonra ki konulara öyle yazarım, bazen internet kaynaklı olduğunu sanıyordum o zaman benim bilgisayarda şimiden helvasını yemeye hazırlıklı olalım :D

5. HEDEF BARAN

HEDEF BARAN

27
    8
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    yok herhangi bir sekme açık değil hatta böyle olacağını bildiğim için bazen wifi yi bile modemden kapatıyorumki kasma yapmasın internet ortak değil zaten 4 lü yanıp sağ şeritten gittim şeritide ortalamadım herhangi bir alt tap olayımda olmadı

fakat bende bekleyince düzelmiyor illaki tırın biraz hareket etmesi gerekiyor ondan sonra hatta biraz kendine geldi otelin ilersinde kapalı olan yolun orda durdum düzelmesini bekledim tam düzeliyordu o ara admin banı attı malesef ticket deneyecem teşekkür ederim bu arada sistemim baya eski ondan oluyor olabilir ama gönül isterki iyi bir sistemim olsun maddi imkanlardan dolayı sıkıntı yaşıyoruz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Aralık 2015
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Size önerim 0 kamerası ile tırdan çok uzaklaşmadan çevreye bakmanız, hareket etmenize gerek kalmadan yüklenir.

HEDEF BARAN bunu beğendi.
  7. HEDEF BARAN

HEDEF BARAN

27
    8
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    İtiraz ederken etmiyor ''could not submit the ban appeal'' hatasını 1 saniye gösterim sonra tekrar ana menüye dönüyor ne yapmam lazım acaba

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Aralık 2015
  8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Daha önce itirazda bulunduysanız bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Durumu açık bir şekilde açıklayarak forumdan sizi banlayan admine mesaj atın. Profili; https://forum.truckersmp.com//index.php?/user/1352-fyzz08/
    Düzgün bir İngilizce kullanmaya özen gösterin.

9. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @HEDEF BARAN Bu durum herkeste var o yüzden merak etme. Bana steam ID 64 numaranı verirsen neler yapabileceğime bakarım.

10. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Sanırım bu; 76561198262569596

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.