1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sağa Sinyal Verdim Ramming Den Ban Yedim ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Murat Can0659 tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Peki neden ben ban yemiyorum?

Çünkü;

Rootterdam'dan Uzak duruyorum,
    Kurallara Uygun Sürüyorum,
    Kişiyi Solladıkdan 100 M Sonra Önüne geçiyorum ama önümde adam sağ veya sol şeritten adam gelmediğinde:D

2. EmreTR

EmreTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bak o adam bizdede arkda görünüyo ama multiplayer da her şeyi hesaba katmak zorundayız kopnvoylarda arkdaşlara soruyorum önde olduğum halde sağa geçiyimmi diye senin hatan yok gibi gözüküyo ama multiplayer da olay farklı gecikme diye birşey var.

3. Murat Can0659

Murat Can0659
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Acele Yükü Bırakmam Lazımdı :D Ne Demişler Acele İşe Şeytan Karışır :(

4. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Şuan'a kadar 4 banım var 4'üde Rotterdam ne kadar beni çileden çıkarsa'da ne ben ondan vaz geçiyorum ne o benden yolum illa'ki düşüyor.

5. Mikail T.

Mikail T.
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aslında bu gibi banların suçlusu sadece biz değiliz.Oyunda aldığımız ping de işin içine giriyor.Oyuna ilk başladığım zamanlar bu gibi hataları çok yapıyordum fakat sonradan alıştım.Aslında sana göre adamı sollayacak veya sağ şeride geçicek kadar mesafe açsanda ikinizin arasında o kadar mesafe olmamış oluyor.Tahminimce tamamen ping kaynaklı bir sorun.Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalış.Mesafeyi iyice açtıktan sonra kararını ver.

Teyyare Nazo bunu beğendi.
  6. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    19 Aralık 2014 tarihinden beri Ets 2 MP oynuyorum ama şuana kadar hiç ban yemedim :) Çünkü hep kurallara uydum. Sollamalarda sollayacağınız kişiyi geçince Tab tuşuna basıp bakacaksınız, aranızda 60 metre varken sağa geçerseniz güvenli bir şekilde sollamış olursunuz... :)

7. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 ban 2 rotterdam hatırasıda benden :D

Teyyare Nazo bunu beğendi.