1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sağa Sinyal Verdim Ramming Den Ban Yedim ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Murat Can0659 tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Murat Can0659

Murat Can0659
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun Admini Lütfen Bi Çözüm Bul 3 VEYA 4 gün ban yedim tam bilmiyorum D:

Öncelikle Hızım 80 90 Oldugu İçin Sola Geçdim Rotterdam In İçine Yaklaşırken Donacağım İçin Yolda Trafik Yapmamak Amaçla Emniyet Şeridine Geçecekdim

Arkamdaki Adam Benim Aynamda Baya Bir Gerideydi Bende Geçerim Dedim Geçtim

Fotoğraflar Bunlarda

1. Sola Geçerken Sola Geçmek Hızlı Gidersem Alışkanlık Bende

http://hizliresim.com/AAoBVL

2. Resim Lag Sorunu Yüzünden

https://i.hizliresim.com/GvqLJZ.png

Çözüm Bulunmasını Talep Ediyorum

İyi Oyunlar Ve İyi Forumlar :)

2. AroanFeller

AroanFeller

8
    0
    35
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kusura bakma ama hak etmissin...5 Saniye içinde 2 kere adamın önüne kırarsan affetmezler...Kimse senin niyetini bilemez...

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Tarafsız olarak yorum yapmak istiyorum, lütfen yanlış anlaşılmasın :) İlk sola çıkış kabul edilebilir fakat ikinci hareketin bence kabul edilebilirliliği yok. 30 saniye gibi bir sürede 3 kere şerit değiştiriyorsunuz ve yanınızda (veya ping nedeniyle oluşan gecikme ile çaprazınızda) iken yapıyorsunuz bunu.

Bence açılması için sürenin dolmasını bekleyin, haksız itirazlarda süreyi uzatabiliyorlar :) Yinede itiraz etmek isterseniz http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-ban-ve-kick-cozumu.64/

4. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Hata sende maalesef banı hak etmişsin.

5. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adamın önde olma payını hesap etmezsen her dk takla olur.Banı hak etmişsin itiraza gerek yok.

6. Murat Can0659

Murat Can0659
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    :/ Keşke Kayıt Alsaydım :/ Herşey Çıkcakdı Ortaya :D

7. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu görünür de adam gelirken ztn sola sinyal verip sola geçiosun ama ztn dikkat ettiğimde adam frenliyor orda da gaza yüklense ztn yine kaza olacak ama tekrar sağa sinyal verip adama vuruosun bu bizim gördüğümüz . 3-4 gün ban yine iyi kurtarmışsın . Keşke sende kayıt alsaydın öyle de görüp izleseydik.

8. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çözümü bence bulunmuş. Emniyet şeritleri soldadır. Emniyet şeridine geçecek insan neden sağa sinyal vererek devam eder ki?

Dogan Gunes [TR] [GER] bunu beğendi.
  9. Doğan Güneş

Doğan Güneş
    Plaka

28
    49
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dikiz aynasını kullanmıyor musun baksana adamın önüne kırmışsın direksiyonu

10. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.534
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cümleten Selamun Aleyküm kaptan kardeşler... -- şimdi tam olarak anlamak için - bu videoyu banlatanmı çekmiş? - banlananda banlatanın videosunu buraya koymuş benim suçum yoktumu diyor? -- videoda öndeki araç önce sağa sinyal veriyor gayet uygun arkadaki araçta o esnada sol şeritte buraya kadarda tamam - sonra öndeki araç sola sinyal veriyor bunu gören arkadaki araç sağ şerite geçiyor ve ne hikmetse öndeki araç birden tekrar sağ şerite geçmeye şey edince kaza oluyor - şimdi bu öndeki aracın sürücüsüne sormak lazım ilk önce sağ şerite geçtiğinde neden o şeritte kalmadıda zırt pırt şerit değiştirdi - öndeki araç haksızdır bu videodaki görüntülerden gördüğüm kadarıyla -------- konuyla alakalımıdır bilmiyorum ama ben şahsen bu amsterdam ve rotterdamı çıkardım seferlerim arasından hiç gitmiyorum o bölgeye - hem çok lag oluyor hemde hasarsız çıkmak neredeyse imkansız gibi - neee gidipte canımı sıkacam mis gibi takılıyorum doğu taraflarında :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
    egehanTR ve Shy Love bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.