1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Saçma bi şekilde teleport yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MR.C4N tarafından 24 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MR.C4N

MR.C4N
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

54
    25
    70
    TruckersMP Profili
    Dağ yolundayım yol veriyorum karşıdan gelenlere takıldığım falan yok kenara geçtim geçmelerini bekliyorum saçma sapan bi şekilde beni servise teleportladı neden?? Yol vermesek çarpsak ban atar ne yapacağız o zaman ?

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hocam sonuçta ban yememişsin ne bu sinir :D Trafiğin aktığı yerde yol kenarında duruyorsan , admin senin yol verdiğini düşünemeyebilir. AFK sanabilir. Büyük ihtimalle yol verdiğin kişilere lag yapmaman için teleportlamıştır.

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Bir başka üyeyi servise yollayacakken id'yi hatalı yazmış olabilir. Çok fazla tepki vermemek lazım, bunun yerine admin ile uygun bir dil ile iletişime geçip yaptığınızın yasak olup olmadığını sorabilirsiniz.

4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Bana da aynısı oldu, İngiltere'de düzgün bir şekilde giderken admin tarafından servise yollandım, görüntüyü almadan oyun hata verdi, neyseki oyuna tekrar girdiğimde serviste değil kaldığım yolda başladım fakat o an da admin yüzünden yolu bloklamış oluyordum.

Misal orada blocking sebebiyle ban yeseydim veya birisi tam oradan geçerken oyuna girseydim kendimi kanıtlama imkanım olmayacaktı ve banın geçmesini beklemekten başka bir çarem kalmayacaktı. ID hatası veya farklı bir şey ise elinde görüntü varsa şikayet et derim.

5. EliteGamer0611

EliteGamer0611
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
    İşte bu yüzden 7-24 kayıt alacaksınız

ACA34 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    ID hatasıdır, admin'e banlardan daha çok küfür yedirir.:)

ACA34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.