1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Rotterdam bağımlılığımdan nasıl kurtulabilirim :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dizell308 tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. dizell308

dizell308
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    12
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese merhabalar,istediğim yardım size biraz saçma gelecektir haklısınız. Ancak ETS2MP oynarken sürekli rotterdama gidiyorum ve buda sürekli ban yememe sebep oluyor sizce ne yaparak bu rotterdam illetinden uzaklaşıp yeni yerlere atılabilirim ?

2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Rotterdam şehir merkezinden çıkarken sola gitmeyi dene.

3. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Rotterdam gitme kolne git.

4. dizell308

dizell308

29
    12
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Köln'e sık sık gidiyorum çünkü güzel bir şehir olduğunu düşünüyorum ayrıca sola gitmek hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim :)

5. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Seni galiba oradaki kalabalık cezbediyor. Kabalıkta tır sürmek hoşuna gidiyor veya yolları seviyorsun. Sana önerim bu şehir yapısı yollar falan ise Scandinavia alarak farklı yollar da yük taşıyabilirsin.

Kaptan22 bunu beğendi.
  6. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Rotterdam'ın cazibesi feribot olması ve bir sürü oyuncuyu bir arada görmekten geliyor bence.Eğer iskandinavya dlc 'niz var ise hamburg-rostock-malmö-diğer iskandinav şehirleri arasında turlayabilirsiniz.Keyif almak için dlc şart değil.Diğer 2 favori rotam ise :

1)Hamburg-Kiel
    2)Milano-Zürich-Geneve Buralarda çok güzel dağlık yollar var epeydir gitmedim bir ara kuzey almanya dan italya taraflarına inmeyi düşünüyorum.Ya da İngiltere'den trene binin Fransa'ya geçin orada İsviçre-İtalya-Kuzey Almanya rotasını izleyin.Çünkü zamanında bende rotterdamda başlıyordum o bölgeden çıkamıyordum.Gitmeye gitmeye insan oralara gitmeye üşeniyor.

7. frknyksl

frknyksl
    Plaka

116
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rotterdam dan kurtulmaya çalışmaya. Yine git. Ban yememeye çalış. Sonuçta Rotterdam a gittiğin için ban yemezsin. Kurallara uymadığın için ban yersin. :)

Semihcan ve SakirtEscobar bunu beğendi.
  8. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Arkadaşa katılıyorum. Rotterdam tabi kalabalık olduğu için lag giriyor.Bir çok kaza bu sebepten oluyor.Eğer Rotterdam da ısrarcıysan kalabalıklara fazla yaklaşma.

9. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  10. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende inadına oraya gitmiyorum , tabi şehir merkezini kastediyorum. Limandan felan nadiren geçerim o kadar.