1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Raporuma Müdahale Eden Adminler Hk.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve murattari tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. murattari

murattari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Raporumda 2 dakika boyunca oyuncu beni taciz ediyor ve rapor ediyorum. a moderatör konuyla ilgileniyor ve oyuncuya gereken aksiyonu alıyor ve oyundan atılıyor 5 günlük ban yiyor. eğer benimde suçum olsa a moderatör beni de yasaklardı. bugünse
    ve

videolarını izleyen farklı bir moderatör bütün raporlarımı inceleyerek hatalarımı aramış.farklı moderatör dediğim zaten nisanın 6 sına kadar beni yasaklamıştı. a moderatörün baktığı rapordan da birşeyler çıkarıp 4 gün daha ekleyerek 10 nisana kadar uzatmış banımı. bunu yapan kişi hindistanlı bir moderatör. daha önce başka bir hindistanlı moderatör tarafından ırkçılığa ve küfürlere maruz kalmıştım ve perma ban yemiştim suçsuz yere. kanıtlarla birlikte game management e yazdım ve ispatladım. perma banımı kaldırdılar. şimdiyse başka bir hindistanlı moderatör benimle uğraşmakta ve büyük ihtimalle de bu moderatör bana daha önce perma ban atan moderatörün arkadaşı ve benimle uğraşmasını söyledi. bu konuda ne yapabilirim acaba

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen önce yolda düz gitmeyi öğren de ondan sonra gel foruma... 10 saniye bir yolda düzgün gidemedin, önce kendi açığını bir gör de. Madem bu kadar arıyorsun ilk videoda emniyet şeridini işgal ediyorsun. Acil bir şey mi var emniyet şeridinde yak dörtlüyü hızını düşür yavaş yavaş git. Emniyette mi gidiyorsun diğer tarafta mı gidiyorsun anlam vermiş değilim. Hani sen https://www.youtube.com/watch?v=0FWuTJgRPHE&ab_channel=ProGamer şu videoyu da yazdın ya buradakinin yaptığını şuanda sen yapıyorsun. Hadi o adam sinyal verip direkt geçti, Sen direkt adamın önüne atlıyorsun.

3. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    senin gözlerin bozuk heralde yada dalga geçiyorsun

bu videoda hatam nerede ? adam yolun ortasında beni bekliyor.sola gideceğim sola kırıyor, sağa gideceğim sağa kırıyor. ne yapmamı bekliyorsun ? adam beni bekliyor ? bende boş olan alandan geçmeye çalıştım ve geçtim. boş boş saçma sapan yorum yapma. sen önce düz yolda gitmeyi öğren miş :) boş yolda ne yapmamı bekliyorsun ? sanki calais yada duisburg dayız. https://www.youtube.com/watch?v=0FWuTJgRPHE&ab_channel=ProGamer bu videoda hala haklıyım. sol şeritteyim ve aracım hızlı gidiyor.tam adamın 2 metre dibine gelince sinyal veriyor ve benim şeridime, yani önüme giriyor. hadi araban varsa dışarıda 110 ile git ve önüne biri direksiyon kırsın çarpıyor musun yoksa durabiliyor musun ? ne kadar çok seviyorsunuz boş muhabbet yapmayı yahu.sen kimsin de sana mı soracağım foruma gelip gelmeyeceğimi. adam gibi efendice sorular sordum. adam gibi cevap vermeyen sensin. suçluysam da suçlusun de bırak. yok sen düz yolda gitmeyi öğren felan. boş yolda düz gitsem ne gitmesem ne. adama da bir yandan birşeyler yazıyorum. youtube da birsürü video ekli.bi bak istersen hepsine düz gidebiliyor muyum gidemiyor muyum diye

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Profile girince ban sebebi görünmüyor. O yüzden, ne oldu da ban uzadı anlaşılmıyor.

Son düzenleme: 28 Mart 2022
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=0nmE8efrZGg&ab_channel=ProGamer 1.saniyeden beri emniyet şeridinde giden ben miyim birader ? Hayır o videoda hala haklı değilsin. Ayrıca o videoda adam önüne geçiyor geçince sen gaz vermeye devam ediyorsun ve bilerek çarpıyorsun 1 saniye bile sürmeyen frene dokunsan yine mesafe olacak. Direksiyon kırsın dediğin şey aniden önüne sinyalsiz olarak atlar. Bu adam hem sinyalini veriyor hem geçiyor sen frene basmak yerine çarpıyorsun. Boş muhabbeti seven sensin bence, sen kendi istediğin sana hak veren biri çıkmadığı sürece konuşmayı devam ettireceksin anladım. Evet bakıyorum çok enteresan videoların var. https://www.youtube.com/watch?v=owKOacgBKxk&ab_channel=ProGamer Yolun ortasında da yazmayıver bence.

6. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Bu arkadaş oyunda frenin ne işe yaradığını bilmiyor sanırım. Onu geçtim iğrenç bir sürüşün var. Videonun tamamında emniyet şeridinden gidiyorsun ve kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Önündeki kişi zigzag çiziyor sen de emniyet şeridine dalıp geçme hakkına sahip değilsin. Yavaşlarsın gerekirse dörtlüleri yakarsın. Bu sürüşle senin arcade serverında oynaman lazım. Simülasyonla zerre kadar alakası yok.

Adam hem benim hatam nerede diyor bir de utanmadan gözlerin bozuk diye de dalga geçiyor.

İlk video 8. saniyeden itibaren önündeki kişi dengesiz sürdüğü için senin yavaşlaman gerekiyor. Sağdan emniyet şeridinden geçip yola devam etme hakkın yok.

İkinci video tamamen fail zaten. Sağda duba gibi engeller olmasa arkadaş herhalde oradan da gidecekti. Videonun tamamında emniyet şeridi ihlali var. Daha sen düzgün gidemiyorsun, başkasını eleştiriyorsun.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    hocam sağda iki şeritte bomboş sen nasıl izliyorsun videoyu Allah aşkına ? adam sürekli beni kornayla olsun dibime dibime gelerek taciz ediyor. dursam yavaşlasam geçsin diye direk vurmak isteyecek belkide

dengesiz sürmüyor. taciz ediyor. ne yapacağını merak ettiğim için emniyet şeridinden gitmeye başladım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mart 2022
  8. 59 UMUT 59

59 UMUT 59
    Plaka

29
    99
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşım taciz ediyor diyorsun adamın üstüne üstüne sürüyorsun bide öyle bi sürüş tarzın varki tehlikeli sürüşten ban yiyecek kadar varsın orda dengesiz sürdüğün hap açık ortada bu arada emliyet şeridi acil durumda durmak için sollamak için değildir karşıdaki oyuncuyu da sen taciz ediyorsun bunuda hatırlatıyım sana senin raporladığın diğer vidyolarıda izledim ordada aynısın dengesiz dengesiz sürüyorsun kendin ilk önce düzgün sürmeyi öğren sonra millete söylen

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. Tou0

Tou0
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    25
    Videoların çok kanser etti 1080p de izliyorum ama 144p gibi (:

10. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üç adet farklı konu açmışsın ve konuları incelediğimde görüyorum ki o sürücüden daha çok hatan var. Gerçekten bu oyunun simülasyon olduğunu unutuyorsunuz, evet bende bazen hız limitlerini aşıyorum veya simülasyona aykırı hareketler yapıyorum fakat bunu yol boşken yapıyorum ve kimsenin oyun zevkini elinden almıyorum. Haksız olduğun noktalar konusunda uzun uzun açıklamalar yapmayacağım zaten üstte ki yorumlarda arkadaşlarımız senin hatalarını söylese de anlamamışsın. Yöneticilerin kararı gayet doğru, iyi forumlar.