1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rampage V900-S Tuş Atamaları

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve carkacemre tarafından 27 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. carkacemre

carkacemre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    15
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun içi tüm ayarlarımı yaptım sorunsuz kullanıyorum ama tuş atamalarında sorun yaşıyorum, direksiyon üzerinde ki tuşlar gaz veya arkada ki kulakçıklarla aynı işliyor çakışıyorlar, driverda bulamadım tuşlar için, direksiyonda ki tüm tuşları kullanmak istiyorum ve ilk kez direksiyon deneyimim o yüzden hiç bilgim yok, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    hoca33 2 bunu beğendi.
  3. carkacemre

carkacemre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    15
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben araştırdım sonunda çözüme kavuştum. PC üzerinde tuşlardan sadece L3 - R3 - DPad Tuşları - X Y B A Tuşları ve sağ-sol kulakçıklar çalışıyormuş. Klavyeyi direksiyona yakın tutarak bazı şeyleri klavye üzerinden hallediyorum.

Direksiyonda belirtmediğim tuşlara atama yapınca diğer tuşlarla, gaz frenle falan çakışıyor, deneyebilirsiniz.

Bunları yazmamda ki amaç başka birinin de aklında soru işareti kalırsa belki bu sayfaya denk düşer ve çözüm bulur, konu kapatılabilir iyi forumlar.

hoca33 2, Razor3214 ve mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.