1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ping sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ugursefa77 tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ugursefa77

ugursefa77
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    4
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba.
    Oyuna girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmadan online oluyorum. Ama daha sonra oyun alttaki hatayı veriyor ve offline oluyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ?
    Denediğim yollar : Dns değiştirdim, dns otomatik aldırdım, multiplayer'ı kaldırıp tekrar kurdum, ping sıfırladım ama bi çözüme varamadım.

You were kicked from the game. Reason: Too high average ping!

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ugursefa77,

İlk olarak ETS2MPTR.com'a hoşgeldiniz, umarım ETS2MPTR.com forum ailesinde kalıcı olur ve iyi bölümlere gelmenizi dilerim, şimdi konumuza gelecek olursak eğer;

1. İnternet Ağınız Ortakmı? ( Başkaları vs bağlanıyormu )
    2. İnternet ağınızda sadece sizmi bağlısınız internetinize yoksa başka cihazlar bağlımı,
    3. İnternet Ağınızda oyun esnasında şu oyunu indireyim bir yandan oyuna gireyim, hem beklememiş olurum, ve süreden zaman kazanmış olurum yaparak oyun esnasında oyunda bişey vs'mi indirdiniz? )
    4. İnternet ağınızda oyun esnasında, Youtube - Facebook vs sekme açık'mı? ( Açıksa eğer reset yap )
    5. Buradan DNS ön belleğini temizlemeni öğren,
    6. İnternet Altyapın kötü olablilir WTFWAST ping düşürücü programı kurmanı öneririm, buradan kurmak istiyorsan kur,
    7. 5 Dakika aralığında internet modem'ine 2 kere reset yap. ( Bazı oyuncular Reset yaptıktan sonra düzeldiğini söylüyor )
    Bu işlemleri yaptıktan sonra eğer sorunun çözüldüyse bana lütfen gerekli bilgilendirmeyi ver.

3. ugursefa77

ugursefa77
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    4
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yardimlarin icin tesekkur ederim. Biraz gec oldu islerim yuzunden deneyemedim ama butun maddeleri denedim hepsini tek tek careyi wtfwast programinda buldum ama ona da tam kesin cozum gibi bakamiyorum herhangi bi gelisme olursa buraya yine yazarim. Suan sorunum cozuldu.

ismail55 bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rica ederim, Sorun değil, Konuya gerekli bilgilendirmeleri yaptığınız için ben size teşekkür ederim, bazı insanlar var sonuna kadar yardım ediyoruz çekip gidiyorlar konunun yüzüne bakmıyorlar..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.