1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel PES 2013 - exTReme 13 Nostalji (Fenerbahçe - Galatasaray 2022-23 Kadroları)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 23 Ocak 2023 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    exTReme 13 ile eski zamanları anmak geldi içimden. Yamayı arşivden çıkarttım, orasını burasını biraz güncelleyip günümüze uyarlamaya çalıştım ve futbol süper ligimizin iki nadide çiçeği ile bir maç oynadım. Biraz acemi de olsam tadı damağımda kaldı. Unutulmayan tatlarla esenlikle kalın.

2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili

NFS Porsche Unleashed Nostaljisi Yapalım
    Yirmi sene önce tanıştığım güzel bir oyun daha. Grafikleri olsun oynanışı olsun zamanına göre çok ilerde olan, oynarken müthiş zevk aldığım bir yarış oyunuydu. Başka bir şeye değil sadece önünüzdeki yarışa odaklanmak çok keyifliydi. Bu da tadı damağımızda kalanlardan, esenlikle kalın.