1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Perma Banı Kaldırma Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve FurkanOzn tarafından 1 Haziran 2022 başlatılmıştır.

1. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Linkten gizlilik politikasına göz atarsanız; hangi bilgileri, ne amaçla, ne kadar süre ile sakladıklarını görebilirsiniz.
    https://truckersmp.com/policy

Oyun ile ilgili topladıkları bilgiler;

2.2.1 Information from gameplay
    Each time you connect to our servers, we collect technical data such as your device and network details and store them in log files.

• Device details: hashed version of HWID, MAC, volume serial number and computer name
    • Network details: IP, geographical information based on the IP, the server you are joining, your player tag and player name
    What do we use this data for?
    This technical data is used to determine if a user is using methods or tools to work around rules, server settings, or game physics. This information is stored in logs with limited access.

How long do we store this data?
    We store technical data for 3 months.

Razor3214, hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yokmu bir admin atarlı ergenleri yer yüzünden silecek yardım istiyor verdiği cevaplara bak ayıp la zaten düzgün birşey olsan perma ban yemzsin :)

3. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oldu mu daha önce? Hiç duymadım.

@Baranonen34 temsili :

Son düzenleme: 5 Haziran 2022
    Baranonen34, hoca33 2 ve HandCuff bunu beğendi.