1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Perma Banı Kaldırma Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve FurkanOzn tarafından 1 Haziran 2022 başlatılmıştır.

1. FurkanOzn

FurkanOzn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Bir iki hesabım olduğu için bir tane perma ban yediğimden diğer hesabımda perma ban yedi perma affı çıkmadan önce bu arada yani 2 ay oluyor hesapları sildim 2 hafta geçtikten sonra tekrar üye olunca yine perma ban olarak hesapta görünmekte nasıl bir mail feeback atmam gerekli ki bu durumdan kurtulabiliyim konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yeni hesap açarak permadan kurtulma yani ''ban evading'' için çıkmadı ''perma affı''. Oyun içindeki sürüşten yani çarpmadan, dikkatsiz sürüşten ve bunun gibi şeylerden kaynaklı atılan perma banlar için geldi perma affı. Yani perma affının kapsamına girmiyorsun kısacası

3. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Nerden biliyosun perma affı kapsamına girip girmediğimi sen mi kullanıyodun

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    abicim ne diyorsun kafamdan mı sallayacağım ayrıca neyi ben mi kullanıyordum ne ima ediyorsun? ''yardımcı olursanız çok sevinirim'' deyip umduğun cevabın tersi gelince saçma sapan yorumlar yazma. Bu nasıl bir davranış ve üslup tarzı?? Çok merak ediyorsan ''kaynağın nedir'' gibisinden düzgünce efendi efendi sorarsın hiç mi nasıl konuşacağını kimse öğretmedi sana anlamıyorum ki. banlanma sebebi ''ban evading'' olan ve perma yiyen hiçbir hesabı açamazsın!!!

al ingilizcen varsa burada yazıyor, ingilizcen yoksa da söyle çevirip yazayım buraya. https://truckersmp.com/blog/270

bu kısma gel attığım linkte.

''Will other types of permanent bans also be disabled?
    No. At this time we are only modifying rule §2.8, meaning that only permanent bans due to history are affected by this rule change. All other permanent bans will remain in place (hacking, ban evading, etc).
    Will other types of permanent bans continue to be issued?
    Yes. As this change only affects rule §2.8, there will be no change to the way other types of permanent bans are issued. We understand that people's behaviour and attitudes towards rules can change over time, so we want to give those who have made mistakes in the past another chance to drive on TruckersMP. With these changes, we look forward to welcoming back some former players to our servers.''

Son düzenleme: 2 Haziran 2022
  5. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Ben nasıl konuşacağımı biliyorum da sen nasıl cevap yazıcaksın onu bilmiyosun kardeşim terbiyesizlik yapan üslubu bozuk olan sensin neyse ki umursamıyorum seni yoksa bilirdim nasıl konuşacağımı terbiyesizlik yapma diyebiliyosun senin yaşına veriyorum bundan sonra ki yorumlarında üslubuna konuşma tarzına dikkat et benim konuma da bir daha yorum yapma

6. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Arkadaş kötü bir şey dememiş gayet doğru söylemiş. Sana perma affı kapsamına girmiyorsun demiş sen celallenmişsin üstüne sana kaynakta atmış ama sen hala boş yapmaya devam etmişsin. İlk gelen yorumu bir kere daha oku hatta iki kere oku. Terbiyesizliği siz yapıyorsunuz. Burası kahvehane ortamı değil.

7. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Perma affı kapmasına girmiyorsun kısacası derken nerden bu kadar emin olabiliyor savunduğun kişi bende sorarım nerden biliyosun diye bak kardeşim laf olsun diye yorum yapılıyor sende arkalığını alma ben nasıl düzeltebilirim derken arkadaşın perma affına girmiyorsun kısacası diyor sen oku benim ne yazdığımı ve arkalığını aldığın kişinin yorumunu 10 kere oku belki anlarsın

Son düzenleme: 2 Haziran 2022
  8. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Kendin söylemişsin zaten. İlk hesabın perma yemiş sonra peşinden öteki hesabın perma yemiş. Bu ban evading anlamına geliyor. Eğer ilk hesaptan oyun içi dikkatsiz sürüşten dolayı perma yeseydin hesabını kullanabilirdin fakat sen ikinci hesabı açıp oynadığın için ban evading sınıfına sokmuşsun kendini.

9. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    İlk hesap sadece perma yedi kardeşim diğer hesap ilk hesap perma yedi diye perma yedi yani sadece bir tane hesabım perma yedi diğerleri perma yemedi ilki yediği için diğerlerinde de perma yazıyor

10. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birader kendin diyorsun " diğer hesap ilk hesap perma yedi diye perma yedi " bu da demek oluyor ki ban evading. Ve bu da af içine girmiyor.