1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyuniçi Raporlama ve Sonrası

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dün akşam multi deyim iki tane tır şöförü vardı ikisi de yabancıydı. Sanırım arkadaştılar bağlantı yolların daraldığı yerde tırı sıkıştırmış bir tanesi her halde dedim ki adam sıkıştı tırı kurtarmaya çalışıyor. Yolu kapama değildir diye rapor etmedim ilk seferde. Sonra yol açıldı. Önümde giden eleman tırı nasıl önüme kırdı ise kaza yapmadık çektim kenara hiç bir şey söylemedim. Bana kaza yaptırmaya çalışan elamanı sağından geçmek zorunda kaldım çünkü diğeri de sol şeriti kapatmıştı. Sağdan geçtiğimi gören elaman bu seferde önüme kırıp yolumu kesti diğer elamnda yanıma yanaştı bende küfür etmedim hiç bir şey demeden ikisini de rapor ettim. Sonra önüme kıran eleman hemen oyundan çıktı. Diğeri ise bastı gitti ilerde o da çıktı sanırım.
    Eğer ben onlara küfür edip bir şey deseydim kesin beni banlarlardı. Oyunda küfürlü cümleler yazmıyorum. Ama evde küfürü basıyorum. Nasıl olsa admin evimde ettiğim küfürü duymuyor. :D :D :D
    İksini de banlar mı?

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oyundaki rapor sistemi anlıktır. Admin gelir, bakar, tartar eğer sorun varsa duruma göre işlem yapar/yapmaz.

3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    ki serverların yoğun olduğu zamanlarda 5 dakika hatta daha fazla süre sonra geliyorlar olay bitmiş oluyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.