1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyundaki Türk Admin adminliğini yapamıyor ! Okuyun sizde!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kayserili0038 tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Ban geçmişinden dolayı sınırsız ban yiyen adam canı sıkıldıkça bana karşı konu açıyor ama farkında olmadan ban evading yaptığını yazıyor bu sefer ban evading yaptığın için yeni hesabın banlandı, istediğine şikayet et kafama göre ban atmıyorum kuralları çiğniyorsun, zaten konuda saldıranların hepsi benim tarafımdan banlanmış.

Raporlara geç baktığımı söyleyen diğer arkadaşlar için açıklama yapmam gerekirse öncelikle haklısınız geç bakıyorum hatta bütün adminler olarak geç bakıyoruz,

Oyundaki bütün adminler çalışan veya üniversite öğrencisi, siz evinizde oyun oynarken adamlar ders arasında öğle tatilinde mobilden destek taleplerine raporlara bakıyor, akşam eve gelince oyun içi raporlara vs gece 3'de zmaster ile raporlara baktığımızı bblirim kimse gelip burada saçma sapan raporlara bakmıyor diyemez, tek zorlandığım nokta kacaktv'nin ayrılması 2 admin olsak en azından birimiz oyuna birimiz foruma bakardı, support ga olduğum için gelen destek taleplerini bu site ve resmi siteden özel olarak gelen talepleri ayrıca bakıyoruz, tabi daha çok admin alınmalı ancak Türk admin almaları çok daha zor çünkü adamlar adminlik için post kastığınızı hep aynı cevapları verdiğinizi biliyorlar.

Birazda oyun içi ve web rapolarından bahsedeyim oyun için saniyede 3 rapor geldiği zamanlar oluyor, bunların %80'ni gereksiz rapor adam sollarken sürtüyor "ramming" diye raporluyorlar, lagdan takılıyor "blocking" diye raporluyorlar bunlara bakarken gerçek trollerin raporlarına yetişemiyoruz biz baktığımızda adam f7 kullanmış oluyor, web sayfasında ise kuralları tam uygulasam sizlerden gelen raporların abartısız %90'nını kabul etmem, daha oradaki şüpheli olay yeri gibi kısımları dolduramıyorsunuz, raporlar ise çoğu tek fotoğraflı olduğundan kabul etmiyorum, bunlara ek olarak Rotterdam'da Ep'de aracını park edip oyuncuları kaydeden sonra 20 tane birden rapor gönderen kişiler var bunlar yüzünden sistem iyice şişiyor, raporlarda ban nedeni olsa neyse adam bug'a giriyor hemen raporluyorsunuz, lagdan çarpıyor hemen raporluyorsunuz, hızlıyken duramıyor hemen raporluyorsunuz en çok reddedilen raporlar Türklerden geliyor.

Son düzenleme: 9 Ocak 2016
    Arif Can, KacaK, AhmetF ve 7 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.