1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Oyuna Başlarken Siyah Ekran Hata

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ezel6781 tarafından 5 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. ezel6781

ezel6781
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    13
    7
    60
    MAN
    TruckersMP Profili
    Yeniden ets'yi indirdim fakat şöyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım. Profil'den oyunu başlattım da belli bir süre yükleme olduktan sonra siyah ekran olup arkada steam kapanıp oyun siyah ekran da kalıyor. Profil sildim , dosya doğrulama yaptım yeniden başladım her şeye sıfır bilgisayarın güncellemelerini yaptım. Halen aynı hatayı almaktayım acaba sorun yeni güncelleme ile mi ilgili yoksa genel sorun mu var teşekkürler.

alikvp bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\game.log dosyasının içine bakmak faydalı olabilir.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

dostum belgelerimdeki profiles dosyani rar a koy upload et indirme link ini bana at benim pc de profilini duzenleyeyim aka binde tekrar rar a koyup sana geri atarim bizim arkadaslara da oyle olmustu ben komple duzenleyip attim simdi sorunsuz giriyorlar