1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun hata veriyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler banım bugün açıldı girim dedim böyle bi hata veriyo ve modları kapattım yine aynı ?

2. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    hayla aynı ya tekrardan indirdim :(

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @cCc TakLaci cCc,

1. Oyun ön bütünlüğü doğrulamanız önerilir,
    Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğünü Doğrula " Kapat " Seçeneğine basın, daha sonra bir güncelleme yapacak bu güncelleme'de Euro Truck Simulator 2 Hasarlı dosyalarınızı tekrar indirecek,

2. Euro Truck simulator 2 Multiplayer'in manuel kurulum modunu gerçekleştirebilirsiniz, %1 ihtimal manuel kurulum yapan kullanıcılar manuel kurulum yaptıkları zaman sorunları düzeliyor, detaylar burada

3. Virus Programı kullanıyorsanız eğer lütfen oyuna girmeden önce " Bilgisayarı yeniden başlatana kadar virus programını devredışı bırak " seçeneğine basarak devredışı bırakmanız önerilir.

cCc TakLaci cCc bunu beğendi.
  5. 3211791

3211791
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    1
    0
    arkadaşlar bndede bazı sıkıntılar var konu actım ama gerı donen olmadı etsmp yı ındırdım kurarken yarıda kalıyor ve yuklemıyor eger karmodunu yuklmessem sadece multıplayerı yuyklersem de gama crashed fatal error hatası verıyor yardım edecek varmi.
    NOT:Oyun betada oyun btutunlugunu dogruladım defalarsa sıldım yukledım aynı şekılme etsmp yıde.

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geri dönen olmadı değil, çözümü buldum kaldırabilirsiniz demişsin.
    Mp'yi yükle sadece. Hataya evet de kapat. Girerken DirectX ile aç. Bu linktende manuel kurulum yaparsın. Çözüm olabilir.
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2mp-sonbahar-ve-kis-modu-manuel-kurulum.6575/

7. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş valla adamın dibisin çalıştı sağol :)

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.