1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Online modda tırların gözükmemesi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Gamble94 tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gamble94

Gamble94
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    Merhaba;

Benim büyük bir sıkıntım var. Arkadaşlarla oynarken bir anda tırlar gözükmemeye başlıyor. Onlar beni görüyor fakat ben kimseyi göremiyorum oyunda. Tüm herşey güncel ve bu sorun sadece bende var. İnternet hızım da fiber. İnternet konusunda da bi sıkıntım yok. Artık çıldırtıcak seviyeye geldi bu. Yardımcı olma şansınız var mı ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Gamble94,

Bu sorun son gelen güncellemede kaynaklanmaya başladı 1.22 güncellemesi geldiğinde resmi bir açıklama gelecektir bu sorun için biliyorum bu sorunu bazı oyuncular Tab kısmında, 0.0m olarka gözüküyor, ve aniden yükleniyor dibimizde doğuyor, bu sorunu bende yaşıyorum, 0.0m yazdığı an çok oyuncuların olduğu yerlerde oyuncuların yüklenmesini bekleyin oyuncu yüklenmesi 15 Dakika falan sürecektir, bende sürdüğünden biliyiyorum, daha sonra tırınızı hareket ettirebilirsiniz, bunun bir çözümü yok tek bir çözüm bir güncelleme beklemek..

3. Gamble94

Gamble94

29
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    ama ben bu sorunu yaklaşık 1 senedir yaşıyorum. Daha önce de yaşıyordum oyunu sildirtti bana. Tekrar yükledim arkadaşlarla bi kafa dağıtalım dedik ve hala aynı sorun. herhangi bir çözümü yok mu bildiğiniz ettiğiniz.

4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Onlar seni muhtemelen duruyor hâlde görüyorlardır.
    Anlık internet kesintisi falan olabilir,offline durumuna düşüyor olabilirsin.
    Kimseyi görmediğinde sağ üst ve sol alt köşedeki yazılara bak.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Aralık 2015
  5. Gamble94

Gamble94

29
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    duruyor halde de görmüyorlar. adamları ezip biçiyorum bağırıyolar ts den alayı birden :D adamları görmüyorum görmediğim için içinden geçip gidiyorum onlar bu sefer damage alıyorlar. sıkıntı cok buyuk yani.

6. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu güncellemeden sonra çok arttı.Eskiden var mı bilmiyorum ama birisi bana bu şekilde çarptığı için raporladım adam perma yedi.Sonradan olayın bug olduğunu anlayınca kaldırmak için çok uğraştık:vaayy: Aman dikkat et report yersen NCZ hack olarak perma yiyorsun.Çözüm olarak şu an çözüm belli değil.Gelecek 1.22 güncellemesiyle bu bug'un fixlenmesini umuyoruz:vaayy:

ERKAN61 bunu beğendi.
  7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2 multiplayer takımı geçtiğimiz hafta bir güncelleme duyurdu, 1.22 güncellemesi neredeyse bittiğini açıkladılar, sanırsam 1.22 güncellemesi geldiğinde bu lag sorunu ortadan kalkacaktır. Çünkü eski güncellemde yoktu

@Memduh Başgan,

Sanırsam gelmeyecek gibi? ama bende senin gibi geleceğini umuyorum nedenini soracak olursan eğer, bu lag olayı hakkında 1.22 betadan çıktığından beri hiç bahsetmediler umarım çıkar çünkü her 0.0m oyuncu gördüğümde sağa çekiyorum NCZ Hack'dan ban yememek için.

8. Gamble94

Gamble94

29
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    Ben yakında yicem ondan korkuyorum. sağa çekip reset atmaktan sıkıldım açık açık. şu durumu bi düzeltsek mükemmel olucak. perma ban da yersem zaten yakarım ortalıgı :D

güncelleme geldiğinde bir umut düzelir demiştik ama hala devam ediyor. oyundan soğutma sebebi resmen. :@

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Aralık 2015
  9. yunusyurekli

yunusyurekli

29
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bu Sorun bende de var ve çok can sıkan bir problem nasıl çözülebilir ?

10. Gamble94

Gamble94

29
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    konuyu hortlatıp çözümü sunuyorum arkadaşlar. 1 senedir çektiğim sıkıntının tek nedeni modem. Gittim yeni güzel bir modem aldım ve sorun halloldu. Smilenin verdiği modemi kullanıyordum o da bu sıkıntının ana sebebi, çok geç yüklenmesini yada hiç yüklenmemesini sağlıyordu. Konuyu çözülmüş sorunlara atabilirsiniz.

TR | ADANALI01 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.