1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Nis şehri

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve Tuğrul Han tarafından 14 Ocak 2023 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Araç Nis şehrine geldiğinde oyundan atıyor Nis şehrini geçemiyorum.
    Game log Dosyası: game.log.txt - 309 KB

Son düzenleme: 14 Ocak 2023
  2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok sayıda mod yüklü görünüyor. Modsuz yeni bir profilde aynı şehirde hata alıp almadığınızı test edin.
    Modlardan bir veya birkaçı bu bölgeye sizin render edemeyeceğiniz bir şeyler ekliyor olabilir. Örneğin bir harita modu eksik bir prefabrik veya dokuyu kullanmış olabilir.

Yine configten uset r_full_resolution_corrections "0" ayarını 1 yaparak aynı şehre gitmeyi de deneyebilirsiniz bir ihtimal crash atmadan hatayı göz ardı eder.

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Ben de öğle düşündüm tüm modları kaldırdım.
    Sırasıyla ProMods
    RusMap
    EAA Map
    Roex Map
    Kurdum bunlarda sorun yapmadı diğer modları da sırasıyla ekleyerek deneme yapacağım bakalım hangi modda hata yapıyor büyük ihtimalle mod dizilişinde hata var göreceğim.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı modlar başka modların üstüne yazıyor olabilir, muhtemelen de altta kalanın canı çıkıyordur ve oyunu çökertiyordur. :mm:

Son düzenleme: 4 Şubat 2023
    DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Modların tamamını kaldırdım mevcut modlar sürekli hata veriyordu bir başka arkadaşın 52 harita diziliminden oluşan sıralamayı kullanıyorum hiç bir şekilde hata vermiyor oyun fazla bekletmeden açılıyor mevcut modlar da şu an sorun yaşamıyorum. Harita dizilimi yapmak zor iş işi bilmek gerekiyor haritalar bir birinin üzerine binmemesi gerekiyor yoksa sürekli hata veriyor. Oyunu 22 Eylül 2018 den beri oynuyorum başka oyun oynamadım haliyle oyun üzerinde tecrübe kazanıyor insan yani güzel oyun tek kötü tarafı sürekli oyunun güncellenmesi her güncellemede ayrı bir sorun çıkıyor yeniden uyuna göre harita dizilimi yapmak gerekiyor kötü tarafı önceki harita dizilimini yeni oyunda oynayamıyorsun muhakkak sorun çıkıyor Steam haritayı güncellediğinden yeni oyunda uyumsuzluk oluyor. Bir yerde oyun güncellensin diyorum bir yer de istemiyorum dediğim gibi harita dizilimi sıkıntılı diyeceklerim bu kadar tüm oyunculara hayırlı sürüşler.