1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya NiekHD's Gallery

Konusu 'Kullanıcı Galerileri' forumundadır ve NiekHD tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @NiekHD Oğuz abi uzun zamandır video yok hayırdır? :saskin: takip ediyorum bayağı zamandır ama video yok kanal askıyamı alındı? :Oops:
    Not : Bunu sorarak hata yaptıysam eğer özür dilerim :(

Son düzenleme: 4 Aralık 2015
  2. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    opel57 ve ismail55 bunu beğendi.
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anladım oğuz abi, cevap verdiğin için teşekkürler ek olarak Flickr'den sizi takip etmiş bulunuyorum sanırsam eğer sizi Flickr'den takip eden ilk türküm :D

@NiekHD ( Oğuz abi ) Tekrardan merhabalar, sabah resmi forumda geziniyordum daha sonra sizin yorum yaptığınızı gördüm burada daha sonra sizin yönetici olduğunuz için hiç banınız varmı yokmu merak ettim bakmak için ban profilinize girdim ve banlı olduğunuzu gördüm, daha sonra profilinizde şuan yasaklı yazıyordu :( Bunu hangi insanoğlu yapar?
    Sizi reportlayan arkadaş

Emre abinin videosundan sizin hatanızı bulmuş saniyeleri report sistemine yazmış ve sizi şikayet etmiş
    05:58 ' uygunsuz sollama
    16:09 çakma
    https://www.youtube.com/watch?v=uALUgDYInaM bunu yapan kim bulabildinizmi? kim yaptıysa gerçekten çok ayıp türk halkımız düşmanlıktan nerelere geldi :(

Son düzenleme: 4 Aralık 2015
    NiekHD bunu beğendi.