1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Neden Euro 1 değilde , Euro 2 Odası ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve power10 tarafından 24 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Orada çarpışma yok ..

Euro 1 de var.

Bu zaten birer oyun .. Neden Euro 2 de oynama ihtiyacı duyuyorlar , zevki var mı acaba ?

15 -20 Km boyunca koca tırı şeritten taşırmadan sollamalar çok eğlenceli oluyor tıpkı gerçekteymiş gibi ne bileyim ..

Euro 2 de oynamam asla oynayanlarda nasıl zevk alı fikrim yok ..

Raichu bunu beğendi.
  2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazıları için 110 ile gitmek , hemde yolda kimse yokken sıkıcı olabiliyor.
    Özellikle konvoy yapacak arkadaşlar Eu #2 yi tercih ediyor ki yer çok hemen oyuna girebilelim diye. Ayrıca Eu#1 den ziyade Eu#2 de pek trol olayı olmuyor.
    Eu#2 de de çarpışma var.

3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaş eu2 de sen oynama zaten :D 'eu2 de çarpişma yok ' demişsin burda olay biter zaten :D:D

KadirhaNÖzer, kerim41k ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Eskiden Europe 2'de çarpışma olmadığını ben de hatırlar gibiyim. Genellikle yarış yapmak için giriyorlardı. Fakat şu an Europe 2'de de çarpışma var.
    Europe 2'de oynama ihtiyacı duyuyorum, çünkü zevkli, hız sınırı olmadığı için daha rahat hareket edilebiliyor, fazla kalabalık olmadığından dolayı trolle karşılaşma olasılığı da düşük oluyor.
    Şahsen yavaş gitmeyi sevmiyorum. Herkes 110'la gittiği için sollamaya çıkmak zorlaşıyor. Önünde saçma sapan, zikzak çizerek giden 'oyuncuyu' kolay kolay geçemiyorsun. Kimse olmadığı zaman bomboş yolda kağnı gibi gitmek insanın canını sıkıyor.
    Ayrıca, yüksek hızda giderken çekiciyi şeritte tutmak, sollama yapmak, viraj dönmek, çekiciye hakim olmak bence çok daha uğraşlı ve zevkli.

ciikolove ve AhmetF bunu beğendi.
  5. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    mesela eu 2 de eu 1 e göre fazla kişi olmuyor bazen.ne bileyim rotterdam limana bi eu 1 de git bi de eu 2 de git farkı gör.nasıl kalabalık sanki iş çıkışına denk gelmiş gibi bekliyorsun bazen.bilmiyorum uzun zamandır girmediğim için aynı durum var mı? eu 2 de hız sınırı olmadığı için bomboş otobanda tırın en hızlı gücünü de görüyorum.tabi virajları düz almak şartıyla.bir de gördüğüm kadarıyla eu 2 de fazla troll e rastlamadım.rastlarsam fotoğrafını alırım.

6. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En başlıca sebep hız sınırı yok.

7. Koray55

Koray55
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya Şu Multiye 0.1.1 güncellemesi geldi Ondan Önce Europe 2 de İç içe geçebiliyorduk :D
    Millet Hem Konvoy yapıyorlar Ve Europe 1 de 110 sınır var 110 la gitmek sıkıyor
    Ve Millet Yarış yapmak için giriyor 160 180 eğlenceli oluyor :D

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Hız sınırı 90 olduğu zamanlarda anket yapıldı anket sonucu eu 110 km/h'ye çıktı eu2 açıldı.

ismail55 bunu beğendi.
  9. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    önceden yoktu demek ki sen yenisin tırını çizerim :) :D

10. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen o zamanlar hiç çekilmiyodu :D 30 dk`lık yolu 2 saat`te gidiyoduk ama şimdi`ki iyi, ne fazla nede az :D