1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Multiplayer yanıt vermiyor hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ERKAN Y. tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ERKAN Y.

ERKAN Y.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    öncelikle selamin aleyküm;

son güncellemeden sonra multiplayer'a giremiyorum.
    modlari sildim, profilleri sildim ama nafile giremiyorum.

şimdi tikliyorum server seçiyorum profil seçiyorum. profil seçtikten sonra profil yüklenirken %20-25 kala donuyor ilerlemiyor görev yöneticisini açtiğimda ise yanit vermediğini görüyorum.

2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Varsa ekran görüntüsü atabilirmisiniz?
    Ayrıyetten sadece yanıt vermiyor'mu diyor?Yoksa herhangi bir yazı yazıyormu?

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ERKAN Y.
    • Multiplayer moduna girdiğimiz zaman karşımıza başlatma ekranı gelir, bu başlatma ekranında " DirectX " veya " OpenGL " yazar, bunu bilmeyen bazı kullanıcılar, " OpenGL " ile oyununu açıyor, ve oyun sürekli hata vs veriyor bu durumda sizlerin oyunu " DirectX " ile açmanız önerilir " DirectX " ile açmadığınız zaman oyununuz sürekli hata verir, bu yüzden bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz,
    • Veya " Oyun Ön Bütünlüğü Doğrulaması " Uygulyabilirsiniz, Steam açın > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğünü doğrulama seçeneğine basın " Kapat'a " basın oyununuz güncelleme alacak eksik dosyalarınızı yeniden indirecek,
    • Belgelerim > ETS2MP Klasörünü silin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.