1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer Oynamak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 34cengiz tarafından 5 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba arkadaşlar,

Ben de herkes gibi mp'yi büyük bir hevesle beklemiştim. Böyle bir konu açmak istemezdim ama size şöyle bir maruzatım var. Konu yeri yanlışsa özür diliyorum.

Mp oynamak için steam üzerinden satın almak gerekiyormuş. Yani hevesim gursağımda kaldı diyebilirim. Fiyatına baktım 30 dolar gibi fiyat etiketiyle satılıyor. Almak isterdim fakat maalesef okadar para verecek durumum yok. Yani ne yapsam da mp oynayabilsem arkadaşlar ille de para mı yani. Herşey parayla mı bu devirde.. Alamayıp heveslenenler avuçlarını mı yalayacaklar ?
    Tamam biliyorum para verip almak gerek tabi ki de ama inanın durumum yok. Böyle bir konu açmakda üzücü maalesef ama durum bu. Bana bir yardım eli uzatsanız da mp oynayabilsem. Yorum yazan yazmayan yardım eden etmeyen halimi anlayan anlamayan herkese teşekkür ederim. Saygılar

sabanaliamza4 ve asdsasjs bunu beğendi.
  2. türkiyeli87

türkiyeli87
    Kayıtlı Kullanıcı

11
    0
    0
    Cvp: Multiplayer Oynamak

kardeş steamdan olması zorunda değil originden 35 tl 35 tl bulmak zor değil bu arada kardeş tek oynuyacaksan bence single oyna daha iyi, bazı ergen troller senin oyundan solmana sebep olabilir

3. Fatih

Fatih
    Plaka

34
    64
    0
    65
    Renault
    TruckersMP Profili

fırından ekmegi bedava alamayacagımız gibi bunun da bir bedeli var malesef .Olmakta zorunda.
    durumun sıkıntılıysa biraz sabretmeni tavsıye ederim steam uzerinden surekli takip et oyunu cok avantajlı kampanyalar yapıyor steam. 3-5-10 dolara dusebiliyor. bende alırken indiririmli almıstım . nerdeyse 1 paket sigara parasına inebiliyor takipte kal surekli.

4. EmrahUysal

EmrahUysal

32
    54
    0
    35
    Renault
    TruckersMP Profili

Kardeş orjinal oyun şart!.. Multiplayer paralı değil sen orjinal oyuna para veriyorsun bu devirde herşey parayla lafın çok saçma adamlar o oyunu yapmak için ne kadar uraşıyorlar biliyormusun kaç işçi çalışıyor yazılım kolay bişey değil velhasılkelam 20tlye oyun satan yerler biliyorum steamde pahalı bu devirde neye 20 tl vermiyorsun biriktir 1ayda biriktermezmisin en kötü o kadar durumun kötü olsa bilgisayarı nerden bulucaksın en kötü 1 ayda biriktir kardeş ;)

5. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tabiki okadar emekçi var bütün bunların arkasında ve yazılım kolay bir iş değil evet belki kaç gün sabahlayanlar bunları ortaya koyabilmek için. Steamden takip edicem artık fiyatı düşünce alabilirim ancak. Bir de steam için banka hesabı mı gerekiyor banka hesabım yok. Açmam gerekir mi başka seçenekler varmı? teşekkür ederim

6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

Daha ucuza gittigidiyordan alabilirsin.

7. Maxstar

Maxstar
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili

Eğer yaşın banka hesabı açmaya yetmiyorsa ön ödemeli kartlar kullanabilirsin.

8. eses0626

eses0626
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    0

Merhaba arkadaşlar oyunu satın aldım steam hesabım tamam ancak mp oynayamıyorum..
    Hatası alıyorum yardımcı olabilecek biri var mı?

9. ardataner

ardataner
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    0
    15
    DAF
    Oyununu guncellemen lazim hemserim ;)

10. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

http://www.ets2mptr.com/konu-ets-2-oyunu-guncel-surume-alma.html
    Yeni aldıysan büyük ihtimal oyun sürümü günceldir.

Multiplayer modunu kurarken, ets2'nin kurulu olduğu dizini yanlış seçmiş olabilirsiniz.
    Multiplayer modunu yeniden indirip, kurun:

Euro Truck Simulator 2 oyunun yüklü olduğu alanı seçin. (C:\Program Dosyaları (x86)\Steam\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.