1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve berkaybey tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Sanıyorum yeterince tatlı dille konuşmaya çalıştım. Arkadaş dns hatası alıyorum diyor sen kalkıp fatal error hatası alıyorum diyorsun. Pişkin pişkin doktora görün falan diyorsun. Seni kim buranın kralı yaptı da gelip atar gider yapıyorsun? Senin seviyene uygun gayet hoş konuyla alakalı forumlar var. Onların içlerinde bu yaptığın davranışlar çok hoş karşılanır. Çok mutlu olurlar kendileri gibi gereksiz şahısları aralarında görmekten. Kimse kulun kölen değil senin burada. Güzel güzel anlatmaya çalışıyorum, belki hatasını farkeder de toparlar diye konuyu kilitlemiyorum bile, ama sen hala o düşük kapasitenle bana çene yapıyorsun..

'SoLo'bLeN, ExeLance ve Kevin Wayne bunu beğendi.
  2. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    @kaDir44

ETS2MPTR.com - Kullanım Sözleşmesi

Madde - 10: Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

Madde - 13: Forum içerisindeki kullandığınız kelimelere ve uslubunuza dikkat etmeniz gerekir.. Karşı tarafı rahatsız etsin veya etmesin toplum ahlakına aykırı davranışlar kısa sureli forumdan uzaklaştırılmaya sebep olur..

Madde - 16: Moderatörler ve Adminler tarafından mevcut konulara verilen sözlü uyarılara konu içerisinden yanıt vermek, savunma yapmak veya eleştirmek kesinlikle yasaktır. Verilen uyarıya bir itirazınız olduğu takdirde ilgili yöneticiye özel mesaj atarak iletişime geçmelisiniz.

Madde - 20: Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.

Madde - 24: Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

Madde - 37: Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler forumu terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konuları taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır. Üye cezalandırmasını forumun yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı forumun yöneticisine aittir.

Tarafımca "1" (bir) hafta / "7" (yedi) gün uzaklaştırıldınız.

EmreYavuz ve ExeLance bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.