1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'den sonra şoförler dondu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve JuniorGod tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. JuniorGod

JuniorGod
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    9
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar,

Normalde ETS 2'yi local'de oynarken, bir süre önce MP olarak da oynayabileceğimi keşfettim. Yine local'de oynamaya devam ediyordum ama ara ara da MP'e giriyordum. Bugün şöyle bir şey dikkatimi çekti; sabahtan local'de oynarken, bir kaç saat kadar da MP oynadım, daha sonrasında yine local'e geçtiğimde şoförlerin tamamının (4) uykuda olduğunu gördüm ve oyun içerisinde sürekli yük taşıyarak, uyuyarak zamanın hızlı akmasını sağladım, ve oyun zaman dilimi ile yaklaşık 1 hafta kadar geçti ama şoförler hala uyanmadı. Belki uyanıp tekrar uyuyordur diyebilirsiniz ama onu da şoför yönetiminden takip ediyorum; taşıdıkları yük, çıkış, hedef, bitiş süresi hepsi aynı. Böyle bir şey ile daha önce karşılaşan oldu mu acaba? Tekrar MP gir çık yapıp local'e geçiyorum ama bir türlü uyanmıyorlar.

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    mp de şoforler bişi kazandırmıyor sürekli single modda uyucaksın eğer şoforler buna ragmen zaman geçse de uyumaya devam ediyorlarsa işten cıkar tekrar dene garajlarda ki tırların yerlerini değiştir. dönüşüm sağla tırlar şoforler garajlar arasında.

3. tarum

tarum
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Multide Toplu olarak geliyor paralar ernegin 500 bin euro à ma paralari almak icin single bir parti yapmak lazim ,,,,, soforleri calistirmak icin degistir yada tirlar arasinda transfer et

4. JuniorGod

JuniorGod
    Plaka

32
    9
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, söylediklerinizi deneyeceğim.