1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji MP İçin Direksiyon

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve semihkutluk tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Yak1Cigara

Yak1Cigara
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    900 derece dönen gerçek tır direksiyonu istiyorsan en ucuzu driving force gt ^^

2. semihkutluk

semihkutluk

93
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne kadar onun fiyatı

3. Berkay Ç

Berkay Ç
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

44
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    400-350 -250-200

4. Yak1Cigara

Yak1Cigara

40
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sıfırı 450 500 tl arasında.2.el alırsan 250 300 ^^

5. NemesisEagle

NemesisEagle

25
    7
    2
    50
    TruckersMP Profili
    arkadaşım ben sana öneriyim snopy swiftmaster ft-33c4 aldım 75 tl ye ama ben ucuz aldım biraz sor 100 tl civarı bi konsol 220 derece dönüş açısı var kablosuz bi direksiyon ayarlarını yaptıkdan sonra logitech inki gibi performans alıyorum ama kaç yıl dayanır bi fikrim yok oynayışı süper 1 hafta oldu çok rahat gerçek sürüş keyfini alıyorum kaç derece döndürürsem o kadar dönüyo çok dönecek diye titremeye gerek yok tavsiye ederim 1-2 gün için bi oynayış ve ayar videosu çekip youtube bilgilendirmek amaçlı atacam burdada paylaşırım ürünün direksiyon+ vites+pedallardan oluşuyor kablosuz oldugu için 4 adet aa pil ile çalışıyo alışıcı pc takman yeterli 15 metreye kadar denedim çekti alıcısı iyi
    http://www.segment.com.tr/en/urunle...-3-in-1-titresimli-kablosuz-direksiyon-zpjae/[​IMG]

6. spacefiles

spacefiles
    Plaka

39
    128
    50
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    DFGT iyidir güzeldir

7. NemesisEagle

NemesisEagle

25
    7
    2
    50
    TruckersMP Profili
    ona verecegin 500-750 tl yi koy kenara 100 liraya bunu al 2 yıl kullan at belki daha fazla üstüne artan parayı pc ye donanım al ye bişey yap bi direksiyon setini kaç yıl oynuyacan 2-3 yıl için yeterli bi ürün snopy 3 yıldır kullandıgım oyun mouse ve kulaklıgı var hala bi takılma arıza yok garantiye gittiler 1 er kez yenilendiler

8. semihkutluk

semihkutluk

93
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kablosuz derken ? Bağlantısı Nasıl yapılıyor

9. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş ayarları nası yapıyon bendede var da snopy bu değil ama başka

10. NemesisEagle

NemesisEagle

25
    7
    2
    50
    TruckersMP Profili
    driverlarını yüklemeyi unutma driver çok önemli ayrıca direksiyonun üstündeki diger tuşlara fonksiyon atamak için kalavye bölümünden 2. tuş u seç değiştirecegin ayarı tıkla sonra direksiyonda hangi tuşa atayacaksan o tuşa bas tamam bi teşekkür alırız
    [​IMG] [​IMG]