1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Mp Ekonomi sıfırlama

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Theodor tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    merhaba serbset çalışma için ekonomiyi sıfırladım konsola yazdığım kod ile ancak ondan sonra görevi yapıp teslim ediyorum oyundan çıkıyroum her sferimde berlinde buluyorum aracımı.

Mesela serbset çalışma ile ingiltereden cephane görevi alıyorum görevi teslim ediyorum oyundan cıkıyorum.Aracım berlinde oluyor giriştede bu hata cıkıyor.

2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    config.cfg dosyasından uset g_force_economy_reset "0" satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştirdiğiniz satırı oyundan çıkıp tekrardan 0 yapınız.

Scarface34 ve Semihcan bunu beğendi.
  3. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    uset g_force_economy_reset "1" değerini ''0'' yaptınız mı ?

4. SARAJ

SARAJ

16
    0
    185
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Config dosyasındaki uset g_force_economy_reset "1" değerini ''0'' yapmak işe yaramadıysa, oyunda yeni bir profil oluşturun. C:\Users\KullanıcıAdınız\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles klasörü içerisinden oluşturduğunuz yeni profile ait klasöre girip, oradaki config dosyasını, kullandığınız profile ait klasöre kopyalayın. Bundan sonra tek yapmanız gereken kontrolleri tekrar ayarlamak olacaktır.

İyi oyunlar,

5. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Genel olarak konuşuyorum, eğer konu açıyorsanız sorunun çözülüp çözülmediğini geri bildirin. Biz sizin için uğraşıyoruz, siz bizi iplemiyorsunuz!

Memduh Başgan ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.