1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Merhaba herkese

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve erolyilmaz86 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. erolyilmaz86

erolyilmaz86
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    0
    Arkadaslar oncelikle herkese iyi oyunlar ıyı forumlar ben aranıza ve euro truck 2 multiplayer e yenı katıldım ( en başta imla hataları icin ozur diliyorum hepinizden ) online oyunlarda cok vakit gecirdim ozelikle metin 2 de yaklasık 5 sene :) ets2 yi single player olarak uzun syredir oynuyorum simdi hem eski alıskanlıgımdan kurtulmak hemde hos zaman gecirmek icin bu oyuna girdim fakat multiplayer hakında fazla birsey bilmiyorum sanırım sırketler konvoylar varmıs yasım 27 ismim erol reel yaşantımdada kendi kamyonum var ve kamyon soforuyum . :) güzel ortamınız varmı acaba soyle guzel zevklı ve sevıyelı vakit gecirebilicek

2. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Cvp: Merhaba herkese

Öncelikle aramıza hoş geldiniz oyunda her yaştan insanlar var Gençler biraz fazla:biggrin: Ancak zamanla kafa dengi arkadaşlar bulacaksınız umarım keyif alır ve eğlenirsiniz

3. BraveClay

BraveClay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

74
    63
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Hoşgeldin abim şirketlere girmek istersen başvuru yapman gerekiyor çoğu şirket teamspeak3 (iletişim programı) kullanıyor. Konvoylar düzenleniyor falan filan güzel ortam vakit geçiyor. İstediğin şirkete başvurabilirsin. Kolay gelsin..

4. Tercüman

Tercüman
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

37
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

Hoş geldin.

5. Maxstar