1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü logitech g27 ayarları hk

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve dukalonce tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0
    arkadaşlar merhaba

ben logitech g27 kullanıyorum. daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum :) sorunum ise şu: direksiyon herhangi bir yöne bir müddet döndükten sonra aniden dönüşü tamamlıyor. yön farkı yok sağda da aynı solda da. 900" olmasının bir esprisi olmuyor bu durumda. aynı konuyu 180" lik microsoft sidewinder force feedback ile de yaşıyordum. bu sorunun bir çözümü var mıdır?

teşekkürler

2. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende almayı düşünüyorum da ürünü sıfır mı aldın ikinci el mi?
    Aynı problem bende de oluyor diye driving force gt alayım diyordum. O da 900".
    Kafamda deli sorular :P

3. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0
    takas ile aldım. 2.el
    900" nin nimetlerinden tam olarak istifade edemiyorum şu an ancak h-shift ile aktarmalı 12 vitesi manuel kullanmak gerçekten keyifli :)

4. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şahsen şu an özeniyorum sana :) 900" problemini araştırdınız mı google ile.
    Ya da donanimhaber'in forumuna sorabilirsiniz.

5. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0
    araştırdım ama tatmin edici bir yanıt veya çözüm bulamadım. oyunun sürümü ile alakalı da olabilir. 1.14 de kaldım. son güncellemeyi almadım steamdan. bir onu deneyeceğim. bir de g27 yi windows kendi tanıdı. ben herhangi bir driver kurmadım. orjinal cdsi yok. onu araştırıyorum. bulabilirsem inşallah :)

bir de evde jostick var ise bir yazılım aracılığı ile h-shifter yapmak mümkün sanırım. şu videoyu bir inceleyin:

6. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Windows 7/8 kullanıyorsan hiçbir driverı kurman gerekmez. Sistem kendisi tanıyor. Bu işletim sisteminin kendi özelliği.
    Bende de goldmaster'in bir direksiyonu var direk tak/çalıştır olarak kullanıyorum.
    Ayrıca bu direksiyon dönüş mevzusunun da versiyon ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ayarlarını kontrol et bence.

7. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
  8. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0
    o driveri indirip kurdum zaten. ancak bir forumda ürün ile birlikte gelen cd den kurulum yapılarak bu sorunun çözüldüğü yazılmış. o sebeple orjinal cd ye ihtiyacım var. ayarlar ile alakalı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. neyse düzelir inşallah. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

9. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tw verirsen yapmaya çalışırım.Ben Logitech DFGT ye sahibim ilk kullanışımda bendede aynı durum olmuştu fakat driver'i yükleyince sorun çözülmüştü.

dukalonce bunu beğendi.
  10. Erkurt02

Erkurt02
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    4
    0
    0
    bende de g27 var böyle bir sorun yok oyunun ayarlarını kontrol et büyük ihtimal ayarlar ile ilgilidir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.