1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Kulaklık Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Lance tarafından 12 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Arkadaşlar yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 400 TL. Oyun oynayacağım. Bilndik bir marka olursa iyi olur. (Genllikle Rampage, Trust, Hadron, Gamemax gibi markalardan uzak duruyorum.) Aklımda Logitech G332 vardı ama 7.1 surround ses vermiyormuş ondan almakta kararsız kalıp bu konuyu açtım. 7.1 ve Stereo arasında oyun oynarkenveya müzik dinlerken ne gibi farklar olabilir?
    Edit: Araştırırken şöyle birşey gördüm, bilmiyorum rampage iyi değil diyorlar ama bu kulaklığa iyi demişler. https://www.hepsiburada.com/rampage-r36-drop-7-1-gaming-mikrofonlu-kulaklik-siyah-p-hbv00000mxbc7

Son düzenleme: 12 Mayıs 2020
  2. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    O fiyata kulaklık almayı hiç düşünmedim fakat alıcak olsam Razer Electra V2 düşünürdüm

3. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamlar, düşük bütçe olarak Rampage Rm-K7 Magnific 7.1’e bakmanı öneririm. Onun dışında Gamepower Medusa Rainbow 7.1’de olabilir.

Lance bunu beğendi.
  4. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Vatan'da 630 TL :/

5. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vatana bakma bence ben 1 kez olsun vatanda ucuz birşey görmedim

Lance ve UlasCaNN bunu beğendi.
  6. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Bildiğiniz güvenilir bir site varmı peki?

7. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    O fiyat bantlarında en mantıklı tercih bu kulaklık gibi görünüyor.Ek olarak kesinlikle Gamepower markasına bulaşmamanı ve Logitech, Steelseries, Kingston gibi markaları tercih etmeni öneririm.

hoca33 2 ve Lance bunu beğendi.
  8. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Teşekkürler cevap için. Birde şunu sormak isyorum. Mesela ben hepsiburada'dan bu kulaklığı aldım, bir sorunu çıktığında bununla kim ilgilenebilir. Böyle sitelerden hiç canlı eşya almadım pek bilmiyorum :)

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Hepsiburada içerisinde hangi satıcı mağazadan aldıysan onunla iletişime geçebiliyorsun.Örneğin siparişlerim kısmından ürününe gelip, talep oluşturabiliyorsun(İade, farklı ürün vb.).

hoca33 2 ve Lance bunu beğendi.
  10. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Peki son olarak Logitech G332 mi yoksa Steelseries Arctis 1 mi?