1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Küfür Yazdım Diye 3 Gün Banlamışlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Enes DGN tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EnesDGN

EnesDGN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben bu oyundaki adaletsizliği anlamıyorum.Ben herhangi bir şahısa yada bi yere küfür etmedim **** Yazmısım o anda hasarım 100 du ve servise girerken durdu araç gitmedi BENDE **** kelimesi yazdım bunu gören ŞAHISLAR bu gayretlerini Reelde gösteriyolarmı MERAK EDİYORUM.3 GÜN BAN YEDİM.Bunu REPORTLAYAN arkadası TEBRIK EDİYORUM.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2016
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Ban konunuzu forumda konuşmanın bir anlamı olacağını sanmıyorum, bu konu üzerinden bunları yazdınız diye banınız şöyle oldu şöyle oldu diyerek banınız kalkmaz, fakat ETS2MP Geliştiricileri bunun için yeni bir sistem geliştirdiler bu sistemde " ETS2MP Yeni Ban İtiraz Sistemi " Aşağıdaki bağlantı adresinden Ban İtirazınızı gönderebilirsiniz,
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-ban-itirazi-sistemi.3240/

3. EnesDGN

EnesDGN

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçenkini anladım da bu seferki için çok sacma olmus. İtira yaptım kardesım.

4. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence az bile yapmışlar abi nefsimizi kontrol etmeliyiz bence ne olursa olsun küfretmeyelim admin abilerimiz zaten diyor bir şey olursa raporlayın eğer cevap verirseniz siz zaten suçlu olursunuz bence genede rapor edin ama bence küfredenleri fazla takmayın :) ben artık takmıyorum ama çok sinirlenirseniz bence oyuna yansıtmayın çünkü siz hakaret yazarsanız siz suçlu olursunuz.Atalarımızında dediği gibi:
    "Sabrın sonu selamettir."-Atasözü
    İyi forumlar,iyi oyunlar dilerim :)

5. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oyun içerisinde küfür yasak, itiraz etmek için; http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-ban-itirazi-sistemi.3240/

opel57 bunu beğendi.
  6. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Üslubum biraz agresif olabilir, eğer kırıcı olursam kusura bakmayın.

Öncelikle MP Ekibi oyuna giriş yapıp tırını süren herkesi MP kurallarını biliyor kabul eder ve her türlü kural ihlalinde cezalandırma hakkına sahiptir. Peki nedir bu MP kuralları?

Avrupa trafik kuralları aynen geçerlidir ve buna ek ETS2'nin oyun olmasına istinaden bir kaç ek kural daha mevcut. Buraya kadar tamam isek anlamadığım ve gördüğüm anda ne olursa olsun raporlayacağım ve her zaman karşısında duracağım bölüme geliyoruz. "KÜFÜR"

Oyunda küfür yasak. Kısa bir an beyin fırtınası yapalım ve o kişinin seninle yüz yüze olduğunu farz edelim. Sen bir anda o kişiye küfrettin diyelim. Sence sonucu ne olur? Benim tahminim suratına bir tane patlatmak yönünde olur :) . Ayrıca neredeyse tüm ülkelerde küfür, hakaret hukuki suçtur ve cezası mevcut. Normal günlük yaşamda da hukuki cezası olan durum neden oyunda cezalandırılmasın? Ayrıca diğer oyuncular neden senin yazdığın küfürleri görsün? Pek çok insan oyundan keyif almak için, rahatlamak için girerken neden bir anda chat ekranında küfürler havada uçuşsun?

Sorunun cevabına gelirsek gayet kısa bir cevabı var. Oyun kurallarında net olarak küfürün yasak olduğu ve cezası olduğu belirtildiği için ban itirazı yapsanız dahi bu itiraz reddedilecektir.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    "bu ne a..." demek ile "senin a.." demek arasında çok fark var, işi gerçek ile karşılaştıracaksınız bu küfürü her gün duyarsanız, "köprü yine tıklım tıklım bu ne a.." gibi ben bu rapora ceza verecektim ama 3 gün değil, burada şahısa küfür edilmiyor.

Edit: Üstü yeni gördüm sıkıntı yok doğru karar.

8. Vacao

Vacao

35
    4
    0
    35
    Şahsa küfür etmedim. Benide SARAJ Nick li, arkadas report etmis. Küfür yazmadım şimdiye kadar ancak bazen normal oynayan insanı bir insanı bile çileden çıkarıyolar. 3 Gün ban yedim. Yol kesmedim sıkıştırma yapmadım şimdiye kadar cezada almadım. Ama bazen insan Egosunu tatmin etmek için raporlamayı çok seviyo.İş güzarlık deyince biz türklerden başkası gelmiyo aklıma oyunun içine eden de biziz bununda farkındayım...

Hatalımıyım evet. Bundan sonra en ufak hatalı olan herkesi raporlıcam.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.