1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Konvoylarla ilgili yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gokhankral2 tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokhankral2

gokhankral2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    Simdi arkadaslar diyelim ben bi konvoya katılmak istiyorum A şehrinden B şehrine diye . Yani hepimiz A şehrinden B şehrine iş almamız gerekiyor demi ? Peki A şehrinde B şehrine iş cıkmazsa ? yani uzun yol yeteneği filan düşük bende , bunlar nasıl ayarlanıyor ? teşekkürler

2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Yüke gerek olmuyor. Konvoyu yöneten yolu biliyor, herkes rastgele bir yük alıp konvoy başını takip ediyor.

3. TiesTo

TiesTo
    Plaka

92
    98
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rastgele bir tane iş al yola devam et, konvoy bitince işi iptal et gitsin. :)

4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Param yok dersen,varış merkezine yakın yada çevrelerinde bir yere yük al,hem konvoyu bitirirsin hemde bittikten sonra gidip bırakıp paranı alırsın. Ben öyle yapıyorum :)

5. gokhankral2

gokhankral2

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    anladım teşşekkürler herkese :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.