1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Konvoy bozan başıboş insanlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Gerpier tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gerpier

Gerpier
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    4
    3
    35
    TruckersMP Profili
    bu gece saat 00.10 da kalkış yaptığımız Hannover ilinden itibaren bizim aleyhimize hareket ve davranışlarda bulunan [AyYıldız] ekibinin yaptıklarının karşılıksız kalması ve report ettiğimiz halde üyelerinden hiçbirine cezai işlem uygulanmamakla beraber bizim konvoyumuz başındaki adamı tek bir hareketinde dolayı reportlayıp 1 hafta ban yemesine sebep oldular bu konu ile ilgilenilmesini önemle rica ediyorum

anılvarol37 bunu beğendi.
  2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Elinizde yeterli kanıt varsa, video veya fotoğraf, şu konuyu inceleyerek şikayet edebilirsiniz, aksi halde yapabileceğimiz birşey yok.

Gerpier bunu beğendi.
  3. ReportMan

ReportMan
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynısı bana da olmuştu. Adam bana ana bacı kaydı oyunda benim tek bir lafıma admin beni 1 hafta banladı.

4. Gerpier

Gerpier

29
    4
    3
    35
    TruckersMP Profili
    bilginiz için teşşekkürler

Alper34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.