1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Keşke herkes emek harcasa!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve left16 tarafından 30 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. left16

left16
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    9
    3
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar hazır bitmiş oyunu veya programla yükseltilmiş bir oyunu oynamak gerçekten zevk veriyor mu? Keşke mp buna bir çözüm bulsa sp den tamamen ayrı sadece mp profili olsa. Sıfırdan başlayıp geliştirmek gerçekten çok daha zevkli ve şirketler de şoförlerinin seviyesine göre büyüklüğünü gösterebilir. Hazır bitmiş profilde konvoy ve etkinlik dışında insan oyuna girmez ki. Ben sıfırdan başladım şuan 18 levelim ama hevesim kalmadı herkes save kullanıyor bir anlamı olmuyor.
    Keşke kimse %100 save ve Cheat Engine kullanmayıp herkes emeğiyle oynasa!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Kasım 2015
    opel57 bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama mp`de savesiz oynaman biraz sıkıntılı neden diye sorucak olursan oyunda çok lag oluyo + oyuncuların yarısı hep takla peşinde :D

3. left16

left16
    Plaka

30
    9
    3
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    dostum valla ben oynuyorum. herhangi bir troll durumunda en son otomatik save den devam ediyorum.

4. @left16
    Oyunu hilesiz oynamak bende istiyorum. Fakat Multiplayer'da bazı kendini bilmez şoförler yüzünden bu imkan sağlanamıyor.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben kullanmıyorum.
    Iki defa cheat yaptım 500 bin civarı, sonra renk değiş, şunu yap bunu yap diye azaldı. Biraz gereksiz masraflardan kıstım ,kendi kendini dönderiyor şuan. 380 bin civarı var. :)

Son düzenleme: 30 Kasım 2015
    Memduh Başgan bunu beğendi.
  6. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende oyunu yeni alıp multiplayerını oynamaya başladım. Şu anda server bağlantı sorunuyla boğuşuyorum. Server çok dolu olmasa dahi giriyor sonra bağlantı kopuyor. 20 30 kişilik servera giriyor da ha girip oynamışım ha offline modda oynamışım bir şey değişmiyor. :/

Düzenleme: OLLEY BE! Sonunda çözdüm işi. Arkadaşlar oyuna girince bağlantı kopma sorununu hallettim. Baya da bir oynadım ve sonuç olarak atmadı. Kaspersky, Advanced System Care, Google Drive ve birkaç tane Advanced System Care arkaplan uygulamasını kapattıktan sonra oyuna girince atma olmadı. Teker teker deneme fırsatım olmadı ama büyük ihtimal Kaspersky sebeb oluyordu. İlk kurduğum gün -yani dün- Kaspersky açıkken sorun olmamıştı -yani açıkken diyorum çünkü kapalı bırakacaksam hiç kurmayayım daha iyi :).- Bu yüzden bu soruna tam olarak ne sebeb oluyor onu tespit edip halletmeye çalışacağım. Oyundan atma sorunu olan arkadaşlar kapatabileceği bütün programları kapatıp öyle denesinler. Muhtemelen sorununuz çözülür. Yani umarım...

Yeni Not: Arkadaşlar belki bazılarınız için önemli olmayabilir (antivirüsü kapat oyna işte ne uzatıyorsun diyenler olabilir) fakat ben yinede anlatmak istedim. Bağlantı sorunu yaşayanlar ve bağlanınca kopma sorunu olanların sorunu antivirüsten çıkabilir demiştim. Genel olarak uygulamaya izin vermek bende işe yaramadı. Kaspersky kullananlar için Kaspersky Güvenlik Duvarı'nı kapatınca oyuna girebiliyorsunuz bağlantı sorunu olmuyor. Uygulamaya güvenlik duvarından izin verseniz de yinede bağlantıyı kopartıyor. Şimdilik tüm korumaları kapatmadan Güvenlik Duvarı'nı kapatarak sorun yaşayanlar oynamayı deneyebilirler. Hangi linkleri ya da portları engelliyor çözebilirsem güvenlik duvarında ayarları nasıl yapılıyor ek bilgi olarak eklerim. Kendinize iyi bakın.

Son düzenleme: 2 Aralık 2015
  7. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben save yapmıyorum cheat engine yapıyorum çünkü banka sağolsun :D normal yolla donumuza kadar almasını biliyor işçilerde sürekli boş dönüyorlar bunlarda su yakmıyor ondan engine kullanıyorum :D

8. Orhan Seyran

Orhan Seyran
    Plaka

27
    58
    23
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konvoy yapamazsın :D güzergahlar farklı olur

9. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende kendim iş yaparak yükseldim 39.seviyedeyim.şöförlerim var onlar sayesinde param 1 milyon euro yu geçti.nasıl oldu anlamadım ama hepsinin toptan yaptığı iş parası geldi.7-8 tane çekicim 3-4 tane garajım var.hedefim tüm garajları alıp oraya çekicileri koyup şöförlerini eklemekç

10. left16

left16
    Plaka

30
    9
    3
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    sonuç olarak öyle olsaydı çok daha zevkli olurdu diye düşünüyorum :) tabi bu benim düşüncem :)