1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV'nin Adminlik Görevine Son Verilsin (change.org)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tabiki turklerle ayrı ılgılen demıyoruz ama konvoy basladıktan sonra yarım saat durup gıtmek baska, ortasında gelmek baska, hiç gelmemek baska... hadi gelemedınız konvoy sonrası neden raporlar gec ıncelenıyor bız bunu soruyoruz...

peki sen gelemiyorsun diger admınler nasıl gelıyor dıye sormazlarmı acaba? merak etmemek elde degıl

Cosworth bunu beğendi.
  2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ismailin yasi kucuk ve oyunda zaten admin forumdada mod olamaz ingilizceside yok zaten. Burda demek istedigim ismaili ben her konuda birine yardım etmeye calisirken goruyorum, bu yag cekmek mi oluyor. Herkes yerini bulur demem ise bana yonetici gelir derse turkce bolume 1 mod daha almamiz gerekiyor kimi onerirsin ben ismail derim cunku hepinizden fazla ismail aktif.

3. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gerçekten bu zamana kadar yaptığın işleri takdir eden birisi olarak bakıyorum konuya; olayın senin ilgilenmenle ya da diğer adminlerin ilgilenmemesiyle alakası yok. Biz sadece bir konvoyda bu olduğu diye bu konuyu açmadık. Dediğin gibi buraya yazmaktan korkan çoğu arkadaş, konvoy sırasında problem olduğunda senden yana yakınıyorlar. Ben uzun zamandır konvoy düzenliyorum ve sen bu forumu takip eden bir insansın. Aynı zamanda adminsin. En azından konvoy sırasında "Oğuz bir sıkıntı olursa bana ulaşabilirsiniz" desen bu benim için yeterli. Ben kimseyi benim lafımla ya da bu gibi şeylerle banla demiyorum, bu da yanlış yere çekilmesin. Ancak 40-50 dakika 2 tane trollü beklediğimizde sana diyebilmeliyiz ki -bir Türk admin olarak- @KacaK şuanda önümüzü kesen 2 tane arkadaş var. Devamında yaptırımı oyunda olmasan da yapabilirsin. Bunlar zor şeyler değil. Açtığım konuya daha sağduyulu yaklaşırsan sevinirim. Gerçekten seninle bir problemimiz yok ama oyunda bizimle ilgilenmiyorsun bunu açık olarak söylüyorum. 1 senedir düzenlediğim konvoylarda birisini kicklediğini 1 kere gördüm sadece.

Ayrıca konu açmak ve "korkuyorsunuz" ithamında bulunmak yerine keşke bana özelden yazsaydın da, problemleri, olması gerekenleri ya da olmayanları yüzyüze konuşabilseydik. Yinede bana her ne ithamda bulunduysan önemli değil, umarım konu faydalı olur. Tekrar teşekkürler.

jubata16 bunu beğendi.
  4. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Turkce bolumun moderatoruyum ben ve diger bolumlerle ilgim yok. Sen reports bolumunden bahsediyorsun belli ben mod degilim ve konuyu kimin acik birakip sildiginidd bilmiyorum onu gidersin genel bolume yazarsin o benim isim degil moderatorlerin işi herseyi benden bilmeyen.

5. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Açılan konuyla alakasını göremedim bu mesajının.

6. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Sen tüm forumda Admin değil misin ? İşine geldiği konuya işlem yap diğerlerine üşen ben o forumda yetkili değilim de.
    https://forum.truckersmp.com//index.php?/topic/16742-sarpbeyamca-ban-evading-kacaktv/

corbanez27 ve Ekincan bunu beğendi.
  7. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Onu bana degil yukarida yazana soyleyeceksin ben sadece cevapladim

8. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
  9. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    şimdi türkçe moderatoruyum dıyorsun peki turk oyuncular ıcın ne yapıldı mp içinde... bana biri şunu ızah etsın ne olur?

Ekincan bunu beğendi.
  10. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Game Administrators bölümündesin. Diğer adminler kontrol edebilirken senin neden yetkin yokmuş gibi davranıyorsun ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.