1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV'nin Adminlik Görevine Son Verilsin (change.org)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    KacaK ile İsmail arasındaki arkadaşlığı bilmeyen yoktur sanıyordum ? İsmail aynı zamanda Kacak'ın twitch moderatörü. Öyle demesi garip değil

Cosworth ve jubata16 bunu beğendi.
  2. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Raporlar yazıldığı dile göre ayrı ayrı adminlere gönderilmiyor. Nasıl işlediğini bilmiyorum ama sizin yazdığınız rapor da başka bir admine iletilmiş olabilir. Modda bunu ülkelere göre dağıtan bir algoritma yok.

Ayrıca başkalarının yazdığı raporların cevaplandığını nereden biliyorsunuz? "Niye kötü takım hep bana denk geliyor" demekten farkı yok bunun. Kanıt diyorsunuz, kanıtla geliniz öyleyse. Dediğim gibi, sinirle ve özensiz açılmış bir konu ve imza kampanyası.

Umarım amacınıza ulaşırsınız.

Eğinli bunu beğendi.
  3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben teşekkür ederim,

İyi günler ;)

4. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Forumda açılan konulara "[@KacaKTV]" diye yazıyoruz. Buna göre @KacaK ismini arama yapsa görecek konuları. Ama bunu neden yapmıyor ?

5. ceyar

ceyar
    Plaka

29
    3
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu multiplayerin cılkı çıkmaya başladı. Herkes kendine göre haklı yada haksız herkes bir takım sorunlar yaşıyor ve hayat ilerledikçede bu sorunlar yaşanacak. Önemli olan bu sorunları herkesin hüsnüniyetle yaklaşıp çözüm bulmak birbirimize laf atıp sorunları büyütmek olmamalı herkes aklıselim düşünmeye davet ediyorum...

6. Münzevi

Münzevi

33
    63
    27
    35
    Oyun içi türkçe bir küfür olduğunda mecbur kacak ilgilenmesi gerekir. Kacakda haftadan haftaya raporları incelediği için biraz aksıyor ve iş işten geçmiş oluyor.

7. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1. Kanıtı zaten bır kac satır yukarıda verılmıs daha ne kanıtı?
    2. Konu Quadro tarafından acılmadı Kacak Tv tarafından acıldı.
    3. İmza kampanyası verılmesı normaldır,

iş youtube kanallarından sıngledan vıdeo yayınlamak degıl, iş yaptıgın gonullu esasına gore yapılan ısı layıkı ıle yapmaktır. ulke ayırt etmeden....

Cosworth ve Sazulveli Ümit bunu beğendi.
  8. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben birine laf attığımızı hatırlamıyorum? o_O

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam şöyle düşün, farzet ben admin degilim oyunda adam konvoyunu blokluyor rapor et oyunda niye banlamiyolar da gelip bana kacak turklerle ilgilenmiyo diyorsun? Ben adminim türküm ve turklerle ilgilenicem diye birşey yok ben herkesle ilgilenmek zorundayim. Ben oyunda degilken adam blokluyor sizi gelip bana bagiriyorsunuz. Oyundaki diğer adminlerede laf soyleyin niye kimse ilgilenmiyor o adamla o halde de bana geliyorsunuz onlar admin degil mi? Ben yine konvoy sonrasi er yada gec birsey yapmaya calisiyorum. Oyunda olamasam bile 7/24 forumda olmaya calisiyorum. Sokakta arkadaşlarla gezerken maille bildirim geliyor konulara bakmaya calisiyorum ama kimse anlamiyor kolay is degil. Ben turkum diye turklerle ilgilenecegim diye birsey yok herkes yanlis bakiyor olaya. Ben ets2mp adminiyim digerlerinden farkim yok ama emin olun sizler icin elimden geleni yapiyorum, sizlere farkli yanasmaya calisiyorum ama oyuna gelen raporlarla ilgilenmek zorundayim yoksa vakti geciyor.

10. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Evet, gerçekten forumu çok kontrol ediyorsun. O yüzden konularımız günlerce-haftalarca açık kaldıktan sonra siliniyor değil mi ?

Baranonen34, jubata16 ve Sazulveli Ümit bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.