1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV'nin Adminlik Görevine Son Verilsin (change.org)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam istifa edeyim..

2. TheBangBang

TheBangBang
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

83
    50
    85
    MAN
    TruckersMP Profili
    20 yaşında adamsın , çoluk çocuk gibi triplere giriyorsun AYIP !!!!

3. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam !!!! Al buda bonus !

TR | Amazing bunu beğendi.
  4. EmreTR

EmreTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunu ilk aldığımda KaçakTV diye bi Türk admin olduğunda gurur duymuştum.Zamanında buralarda 100-120 kişilik konvoylar yapıldı hiçbirinde yoktun.Konvoy yöneticileri 4-5 saat o kadar kişiyi korumakla görevli kaldı senin sayende.3-5 trol yüzünden 120 kişilik konvoylarda sıkıntı çıktığını çok rahat hatırlıyorum.O konvoylarda keşke konvoyu takip etseydim benim kardeşlerim oyun oynuyolar bende Admin im konvoy un düzenini bozanlara bi el atıyım deseydin.Şimdi kalkmış offline olarak görev yapıyorum.Konvoy düzeni bozulduktan,oyuncular kaza yaptıktan sonra sen o kişi yi 1 gün banlıyosun.Ertesi hafta oyuncu yine konvoyda trole devam.İlk zamanlarda dediğim gibi Türk admini var diye seviniyodum,Artık senin yerinde elin gevuru bile olsa aynı hesap.

AYAZ61 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  5. Sergen61

Sergen61
    Plaka

27
    112
    47
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkes kendinden sorumludur fazla uzatıpta birbirimizi kırmaya gerek yok. Ramazan dolayısıyla zaten herkes agresif durumda

KacaK ve Semihcan bunu beğendi.
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam. Ama bundan sonra 1 gun yerine 15 20 gunluk ban atarsam sonra kimse bana beni 15gun banliyo baskasini 2 gun diye gelmesin demek isterdim ama diger adminler 2 gun sen niye 15gun banladin diyenlere ugrasayim tam olsun. Yada dur sana yonlendireyim onları

7. TheBangBang

TheBangBang
    Plaka

83
    50
    85
    MAN
    TruckersMP Profili
    Beyler adamın kafasına oruç vurmuş kaçın :D

KacaK bunu beğendi.
  8. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Konu başka yerlere gittiği için kapatıyorum. Muhatap bulmak için resmi forumda ingilizce olarak konu açıp oradan devam edebilirsiniz.

Oyunda Türk admin olması için ne kadar uğraştığımızı unutmayalım. KacaKTV görevden alınırsa sonuç daha da kötü olabilir. En azından bizimle aynı dili konuşan bir yönetici var.

Erendeha, Eğinli, DarkBlueRZ ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  9. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Birkaç şey eklemek istiyorum müsadenizle.

KaçakTV nin bulunduğu ortama çok fazla girmedim. Ancak kendini beğenmiş bir arkadaş olduğunu biliyorum. Haliyle kendisiyle de fazla muhattap olmuyorum. O da benimle olmuyor nitekim gül gibi geçinip gidiyoruz. Hatta benim kim olduğumu bilmiyor da olabilir ki rahatsız da değilim durumdan.

Oğuz senin yaptığın konvoyları ben de yaptım zamanında belki hatırlarsın. Çocuk ruhlu sakin bir insansın seni yeterince tanıdığımı düşünüyorum.

Zamanında adminler modlar sürekli türkleri banlıyor diye şikayet ediyorduk, hala ediyoruz.
    Oyunda bir türk admin/mod olsa böyle olmazdı diyorduk, hala diyoruz. Bunları böyle madde madde yazıp tonla değişmeyen gerçek yazabiliriz buraya tahmin edersiniz.

Tartışmanın başrollerini oynayan 2 arkadaşımın da haklı olduğu yerler olduğunu düşünüyorum. Yöneticilik yapmak, insanları idare edebilme yetisine sahip olmak vs. çok zor zanaattir. ikiniz de biliyorsunuz.

Oğuz senin yapman gereken şey konvoy tarihinden birkaç gün önce KaçakTV ye haber vererek desteğini istemendir.
    Bizim zamanımızda Kaçak falan yoktu. Biz ya sabır diye diye rapor ata ata konvoylar yaptık. bu olay hiçbir zaman değişmeyecek. Onun için bu tip büyük organizasyonlara girişeceğin zaman. küslükleri tripleri bir kenara bırakarak, bilenlerden tecrübelilerden ya da sana yardımcı olabilecek insanlardan yardım isteyerek yaptığın konvoyları daha verimli hale getirebilirsin/din.

Kaçak senin de pozisyonun gereği, aldığın eleştrilere karşı tutumunu bozmaman, topluluk içerisinde sağa sola gider yapmaman gerekir. Bir başarı gösterip admin olmanı her zaman taktir ettim şahsım adına. Ancak tutumunu hiçbir zaman beğenmedim. Senin bence tek eksiğin iletişim konusunda sıkıntı çekiyor olman.

İkinize de gereksiz tartışmalardan ve olaylardan uzak durmanızı tavsiye eder. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Charles ve Tosunpasa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.