1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Jant Ve Aksesuar Modu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TayfunMkeml tarafından 21 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TayfunMkeml

TayfunMkeml
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar bende guzel jant vs aksesuar falan yok fakat admin kacakyv videolarinda multiplayer jantlar on farlar falan bersey aksesuarli nasil admin diye kiyakmi var Dlc li olanlari demiyorum Boya skin gibi Jant mesala

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğini tam anlamadım ama eğer oyunun kendi aksesuarlarını diyorsan oyunda seviye atladıkça açılıyor.

3. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Onlar mod paketi ets2mptr mod bölmünden bulabilirsiniz.
    http://mods.ets2mptr.com/

4. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam onları multiplayer 'da kullanabilmek için çeşitli oyun içi buglar yapılıyor ve en son ets2mp kurallarına göre bu tip modlar oyunda çökmeye sebep olduğundan yasaklandı. Eğer yakalanırsanız ban yiyebilirsiniz.

5. @TayfunMkeml

KacaKTV'nin kullandığı aksesuar paketini steam üzerinden satın alabilirsiniz.​

SCS Software, 2014 yılında World of Trucks aracılığıyla Euro Truck Simulator 2 oyuncularına Polar Express görevi verdi. Bu görevde yılbaşı hediyeleri olan dorseleri SCS Software ofisi(Prag) ve Kuzey Kutbu kadar mesafede götürüp(ortalama 6 bin km) teslim ediyorsunuz. World of Trucks hesabınızla ETS 2 profiliniz entegre olmalıdır. %100 olduğunda Raven Truck Desing DLC Steam anahtarı açılır ve aktifleştirip indirebilirsiniz. 2015 yılında aynı uygulamanın olup olmayacağı bilinmiyor. Bahsettiğiniz jantlar bu şekilde kazanılıyor.

Ayrıca bahsettiğiniz ışık modu: http://mods.ets2mptr.com/mod/ets2mp-isik-modu.html

İyi oyunlar...

Semihcan, opel57, Arif Can ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    yok abi en son seviyedeyim ama bende yok e mod da yasak multiplauerda kacaktvdr nasil oyle jant tir vs var anlamadim boya jant

multiplayerde geciyormu abi Kacaktv multiplayerda oynuyordu

abi o boya skini dlc olarak satiliyormu steamda kabin aksesuarini.biliyorum onu kastetmedim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Kasım 2015
  7. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    @TayfunMkeml

Hayır sadece bir etkinlik için verildi, satılan bir DLC değil.

Gerekli açıklamaları arkadaşlar yapmış. Jantlar Raven DLC'si ile geliyor, multiplayerda geçerli diğer modlar için de buradaki sayfayı ziyaret edin.

opel57 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.