1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Irkçı Admin Tarafından Haksız Yere Banlandım!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve leventyilmaz tarafından 12 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

1. TeyyareMakinist

TeyyareMakinist
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    70
    58
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak kardeşim ban atan admin kuralları okumamış ya da 15 yaşında trafik kurallarından bir haber veledin teki. Oyun kurallarında açık ve net olarak Avrupa'daki trafik kurallarının ETS 2'de, ABD'de ki trafik kurallarının ise ATS'de geçerli olduğu ve oyuncuların bu kuralları uyması gerektiği açık ve net belirtilmiştir. Oldu ki dediğim gibi bir durum oldu. Video kaydı alan şahıs 50 km/h hız sınırı olan bir yere 90 km/h ile girmiş. Burada bir oyun kuralı ihlali var. Kick ya da ban bunu veled adminler karar veriyor malesef. Sen oraya 90 km/h ile girersen diğer oyununcun bilgisayarı senin tırını renderlayamaz. Oldu ki benim gibi hayvan gibi bir sistemde bile 2 defa başıma geldi. Tır geç renderlandı ve adamı geç gördüm. Nasıl ki veled adminler "lag olmuştur ondan çarpmıştır" deyip benim raporlarımı kabul etmiyorsa bu durumda da böyle bir şey olacağını akıl edecekler, ancak iq ları ayakkabı numaralarından küçük olduğu ve ırkçı Türk düşmanı oldukları için Allah ne verdiyse 10-14 gün çakıyorlar. Bizim translate kullanan adminlerimizde gidip sizin ban itirazınızı "I eat ban" diye çeviriyor. Bakın bunlar gerçek şeyler. Bizzat bu gözlerle gördüm böyle çeviri yapan admini. Siz cidden çok iyimser yaklaşıyorsunuz ancak içerideki durum hiçte öyle değil.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Eylül 2022
  2. Dalin

Dalin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    7
    1
    25
    Video kanıt almadan C-D yoluna girmeyin o zaman.

I eat ban ne birader deli misin :D

3. TeyyareMakinist

TeyyareMakinist
    Plaka

26
    70
    58
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak yemin ederim 3-4 sene önceydi bu gözler bunları gördü. Sizi banlayan admin yabancı ise ve siz itirazınızı türkçe yaparsanız çeviriyi ya çevirmenler ya da adminler yapıyor. Yani gerisini siz düşünün. IQ suz birisi gitmiş adam ban yedim yazdığını I eat ban diye çevirmiş ve yabancı admine göndermiş. Yani makarnaya tur atı horse salt on pasta gibi çevirmek bir nevi. Yani 10-16 yaş kitlesinin oynadığı bir modu gözünüzde bu kadar büyütmeyin.

4. Dalin

Dalin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    7
    1
    25

Belki admin Türkçe bilmiyordur, bir sor bakayım Türkçe'de "ban yemek" diye bir kelime var mı?
    Yabancıysan ya çevirmenlere sorarsın, çevirmen yoksa translate kullanıtsın. Gayet normal birşey. Fakat bir admin neden I EAT BAN yazsın?

5. TeyyareMakinist

TeyyareMakinist
    Plaka

26
    70
    58
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çünkü ingilizce bilmiyor ve gidip senin dediğini yaparsa ki yapıyor, ban yedim yazarsan sana I ate BAN sonucu ortaya çıkıyor.

6. Dalin

Dalin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    7
    1
    25
  7. leventyilmaz

leventyilmaz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    10
    2
    45
    TruckersMP Profili
    Buradaki amacım adminleri karalamak ve kendimi haklı çıkarmak değildi. Bir kusur var ise karşısındakinin kusurunu görmezden gelerek ve yaptığım itiraza kulp bularak (oyun içinde isimim admine görünmüyor olabilir ama forumda kabak gibi profilim ortada zaten) ayrımcılık yapılmasına karşıyım. Bu adminin ilk kusuru ben değilim. Benzer bir çok vukuatları varken, bu ve bunun gibi adminler; oyunun kurallarını bilmeden hareket ederek ve yaptıkları ayrımcılık için hiçbir ceza almadan 'sözde' görevini yerine getirmiş olarak işine devam ediyor...

Konuyu o günün stresi ile açmıştım. Hali hazırda zaten yasağım yok, oynamaya keyifle devam ediyorum. Bu olaydan sonra şöyle bir karar aldım: Tüm ışık, hız, yol kurallarını atlamadan uyarak ve tmp girerken mutkala ekran kaydında olarak devam ediyorum. Şu ana kadar 4 kişinin (3'ü süreli 1'i süresiz yasak) banlanmasına vesile oldum. Ayrıca işini doğru düzgün yapmayan adminlerin de peşindeyim. Bakalım ne kadar temizlenecek bu platform...