1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı Ban - Kacak TV

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Katie_Jones tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ts gelmek zorunda değilim, konvoyları takip etmek zorunda değilim. He bilmek istersin belki, oyundaydım raporlara bakıyordum ve limandan rapor gelmiş 3-5 tane konvoy varmış baya kasıyordu zaten işlemleri yapıp çıktım. Sonra oyuna 30dk sonra felan girdim yine raporlar birikmiş raporlara bakarken bir süre sonra biriken raporların %90 ı o konvoydandı. Bende konvoydaki raporlarla ilgilendim. Çoğu kişi ban yedi. Ban attığım için Türk düşmanı, türkleri sevmiyor vs diyebilirler umrumda değil çünkü ben görevimi yapıyorum yabancı/türk farketmez suçlu olanı banlarım. He ayrıca DH, simturk var onlara birşey yapmadın vs diyenler var ama onların gruplardan da ban yiyenler oldu. Her konvoy sonrası banlananlar suçsuz oluyor malesef.

2. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çok istiyorsan buyur gel sen yap. Tabii öncelikle yazılı mülakatı geçip ardından birebir skype üzerinden yapılan vokal mülakatı da geçer, CM'lerin seni kabul etmelerini sağlar ve iş yüküne 1 hafta dayanabilirsen...

3. mrtcn12

mrtcn12
    Plaka

23
    33
    3
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Görevinizi yapıyorsanız dikkatli şekilde yapın haksız ban atmayınız olayı çözmeye çalısın önüne gelene ban atmaya değil.

4. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şunu unutma ilk gün buraya egon tavan yapmış bir şekilde 'Benle iyi geçinin yoksa oyununuzu zehir ederim' dedin."Ets2mp" nasıl seni moderatör yaptı anlamış deyilim!!

TiGeR EMRE bunu beğendi.
  5. ihsankutamis

ihsankutamis

2
    2
    20
    TruckersMP Profili
    Benim oyunu ne kadara almış olmam la oynama süremle ne akalası var bunun? sen beni sorgulama hakkını nerden buluyorsun ayrıca
    http://steamcommunity.com/id/ihsankutamis/ profilim bu bak bakalım ne kadar oynamışım ücretsiz bi multiplayer hizmeti sağlanıyor size 5 kuruş para ödemiyorsunuz ülkede birisi iyi birşey yaptığı zaman kimse konuşmaz, kötü birşey olduğunda herkes örgütleniyor neyin ne olduğunu bilmeden bireysel bir kullanıcı banlanmış olsaydı ki banlandı da zaten bir çoğu hiç kimse konuşmazdı bu şekilde şirket üyesi olan kullanıcılar ban yedimi gör olanları konvoyu düzenleyen adamlar bile şirket üyesi birisi ban yediği zaman şaşırıyor bireysel kullanıcı ban yediği zaman oh iyi oldu diyor bumudur mantık? olaya bakış açınızı değiştirin. 1 kişi 150 kişilik konvoyu düzene sokmaya çalışıyor düzgün bir şekilde ilerlesinler diye ben neden ban yemedim diye sordum ts den birisine sana denk gelmemiş diyor yok böyle bir kafa

Banshee ve ∫∫InTeGr@L bunu beğendi.
  6. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bütün herkesin adminisin ama seni o oyuna Türk admin olarak aldılar. Tek görevin report lara bakıp ban atmak değil. Ban yiyen kişilerle de ilgilenmek.

TiGeR EMRE bunu beğendi.
  7. Katie_Jones

Katie_Jones

26
    47
    26
    35
    Evet, evet. TeamSpeak'te olmak zorunda değilsiniz ancak ADALETLİ olmanız gerekir. Aslında size şunu söylemem gerekiyor. ETS-2MP ekibi kick komutunu boşa koydu zaten. Sizin göreviniz oyun içi sorunları çözmektir. Zevk olsun diye ban işlemi uygulamak değil. Alt tarafı izin alarak sollama yapıldı. Chatlog'tan izin alındı, TS'deydik vs. Önümüze bilerek kırıp takla attırmaya çalışanları görmeyip, izin alarak sollayan ve fren yapınca duramayan şahısı banlıyorsanız bu bizim değil, sizin hatanızdır. Hani insanda utanma duygusu, mahçup olma duygusu vardır ya. Sanırım bazı yetkililer duygusuz.

Banımın açılmasını tekrarlıyorum.

TiGeR EMRE ve Arif Can Demir bunu beğendi.
  8. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-konvoy-yapanlarin-dikkatine.3847
    İyi forumlar.

http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-konvoy-yapanlarin-dikkatine.3847

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  9. TiGeR EMRE

TiGeR EMRE
    Plaka

35
    43
    44
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    100 küsür kişinin arasında trafik kurallarını %100 uygulamak yerine göz ardı etmek zorundasın. Çünkü Oyun kasıyor FPS ler düşük. Önümüzde kaza oluyor ve bu bize 2 3 saniye sonra zaman aşımıyla yansıyorsa affedersin ama ben adama arkadan vurup kaza yapsam buna da kural ihlali dersin. Kazayı atlatmak için şerit ihlali mecburidir...

10. Katie_Jones

Katie_Jones

26
    47
    26
    35
    Pekala, konu linklere geliyorsa tamamdır. Ben de o halde mahçup edici şeyler paylaşıyorum.

Reklam içeren ve konuyla alakasız internet linki kaldırılmış ve kullanıcıya uyarı puanı verilmiştir

-omer584

reizcem bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.